سورپرایز بزرگ میلان: زلاتان برگشت!

سپتامبر 18, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، تمرینات میلان برای دیدار سه‌شنبه برابر نیوکاسل در اولین دیدار از مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان در حال برگزاری است و بازیکنان این تیم با سورپرایز بزرگی روبرو شدند.

رسانه‌های ایتالیایی خبر دادند که ابراهیموویچ دقایقی قبل بدون اطلاع قبلی به محل تمرین میلان رفته است. او که در طول دوران حضورش در میدان با پیراهن میلان ۷۶ گل برای این تیم به ثمر رسانده بود، دوشنبه صبح به میلانلو رفت تا شاهد تمرین بازیکنان روسونری باشد.

این ستاره سوئدی در حالی در کنار زمین دیده شد که مشغول مکالمه حدی با استفانو پیولی و همچنین جاکومو مورلی، دستیار اول میلان، بود و بسیاری معتقد هستند که مشاوره فنی درباره بازی حساس برابر نیوکسل با او انجام شده است.

بازیکنان میلان که پس از شکست سنگین ۱-۵ برابر اینتر در دربی شهر میلان از روحیه چندان خوبی برخوردار نیستند، از دیدن زلاتان در تمرینات این تیم در فاصله یک روز پیش از بازی برابر نیوکسل بسیار خوشحال شدند.

او در حال حاضر جایی در کادر فنی پیولی ندارد اما پیش‌بینی می‌شود که با توجه به شخصیت و روحیه و تجربیاتش خیلی زود به میلان برگردد تا در کنار سرمربی این تیم روی نیمکت بنشیند.