تی وی تو
سودان
گینه بیسائو

سه‌شنبه ۲۱ دی ۲۲:۳۰

پخش زنده جام ملتهای آفریقا

فوتبال زنده سودان و گینه بیسائو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی سودان و گینه بیسائو را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی سودان و گینه بیسائو امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال سودان و گینه بیسائو امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده سودان و گینه بیسائو به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی سودان گینه بیسائو را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی سودان گینه بیسائو را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی سودان گینه بیسائو، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده سودان و گینه بیسائو را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال سودان گینه بیسائو، شما می توانید بازی سودان و گینه بیسائو زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال سودان و گینه بیسائو

تیم های گینه و سودان در جریان بازی های هفته ی اول رقابت های مقدماتی جام جهانی در مقابل هم صف آرایی کردند.  نیمه ی  نخست این دیدار ، به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود برای گلزنی را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در نیمه ی دوم نیز روند کند بازی ادامه داشت و چند موقعیت طلایی پیش آمده نیز با غفلت بازیکنان دو تیم از دست رفت تا در نهایت با اتمام شاه باز شدن دروازه ها نباشیم.

 

پخش زنده فوتبال سودان و گینه بیسائو

 

گینه بیسائوسودان 
۵۵%مالکیت۴۵%
۲شوت در چارچوب ۱
۱شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۲
۵کرنر۶
۱۳خطا۱۹
۶آفساید۳
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال سودان و گینه بیسائو