تی وی تو
سوئد
پرتغال

چهارشنبه ۲۳ مهر ۲۲:۱۵

پخش زنده لیگ ملت های اروپا

گزارش زنده بازی پرتغال سوئد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پرتغال سوئد را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پرتغال سوئد امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال سوئد و پرتغال به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پرتغال سوئد را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پرتغال سوئد را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پرتغال سوئد را آنلاین ببینند.

 

پخش زنده بازی پرتغال سوئد ۱۸ شهریور ۹۹

دو تیم پرتغال و سوئد در چارچوب دومین بازی در لیگ ملت های اروپا ۲۰۲۰ با هم دیدار کردند و این بازی با نتیجه ۲ بر ۰ به سود یاران رونالدو به پایان رسید.  کریستیانو رونالدو که بازی قبلی تیمش را به دلیل نیش زنبور از دست داده بود در این دیدار توانست هر دو گل تیمش را به ثمر برساند و تعداد گلهای خود در رده ملی را به عدد ۱۰۱ برساند. او تنها ۱۰ گل دیگر نیاز دارد تا رکورد علی دایی با ۱۰۹ گل را برای شکستن رکورد بهترین گلزن تاریخ فوتبال در رده ملی بشکند.

در نیمه ی نخست این دیدار ، سبک خشن و اسونسون یک کارت زرد برای او به همراه داشت و در دقیقه ی ۴۴ کارت زرد دیگری که دریافت کرد سبب اخراج او از زمین شد تا سوئد ۱۰ نفره به بازی ادامه دهد. این نیمه با گل دقیقه آخری رونالدو به پایان رسید. در نیمه ی دوم نیز با این که سوئدی ها سعی در کنترل رونالدو داشتند با یک لحظه غفلت دروازهی خود را باز شده دیدند. او در دقیقه ی ۷۴ توانست با یک دبل زیبا موفقیت تیمش را تضمین کند. در ادامه ی بازی ، اتفاق قابل توجهی نیفتاد و این رقابت با برتری پرتغال به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال پرتغال سوئد – تی وی تو

 

سوئدپرتغال
۳۲%مالکیت۶۸%
۱شوت در چارچوب ۸
۵شوت خارج از چارچوب۸
۶مهار دروازه بان۱
۳۲۰تعداد پاس۶۷۱
۲۵۶پاس صحیح۵۹۴
۱۵سانتر۲۲
۳کرنر۹
۸خطا۱۴
۱آفساید۳
۲کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال پرتغال سوئد – تی وی تو

 

پخش زنده بازی پرتغال سوئد- ۸ فروردین ۹۶

در حاشیه ی رقابت های دوستانه ملی ۲۰۱۷ ، دو تیم پرتغال و سوئد به مصاف هم رفتند.  در نیمه ی نخست رونالدو موفق شد با تک گل خود در دقیقه ی ۱۸ نتیجه را به ۱-۰ تغییر داد و در ادامه اشتباه فاحش گرانکویست منجر به باز شدن دروازه ی  خودی شد  تا اختلاف امتیاز افزایش یافته و به ۲-۰ برسد. با آغاز نیمه ی دوم و ورود بازیکنان تازه نفس روند بازی سریع تر شد و تعداد حملات افزایش یافت.  در دقیقه ی ۵۷ کلاسون با باز کردن دروازه ی حریف نتیجه را به ۱-۲ تغییر داد تا اختلاف را کاهش دهد.  شانس با سوئد یار بود و کلاسون در یک دبل در دقیقه ی ۷۶ برای بار دوم دروازه ی پرتغال را باز کرد و به تساوی ۲-۲ رساند. پرتغالی ها که اصلا انتظار این نتیجه را نداشتند حسابی شوک شدند .  اما اشتباه کانسلو در دقیقه ی ۹۳ سبب باز شدن دوباره ی دروازه ی خودی شد تا این بازی با برتری ۲-۳ پرتغال به پایان رسد.

 

پخش زنده فوتبال پرتغال سوئد – تی وی تو

 

پرتغالسوئد
۶۰%مالکیت۴۰%
۲شوت در چارچوب ۷
۲شوت خارج از چارچوب۳
۵مهار دروازه بان۱
۶کرنر۵
۱۲ضربه ایستگاهی۱۴
۱۲خطا۱۱
۲آفساید۱

 

پخش زنده فوتبال پرتغال سوئد – تی وی تو

 

پخش زنده بازی پرتغال سوئد- ۲۸ آبان ۹۲

در دیدار رفت و فینال مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ ، دو تیم پرتغال و سوئد به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این بازی به آرامی به پایان رسید. اما اولین موقعیت مهم بازی در ابتدای نیمه ی دوم اتفاق افتاد و رونالدو با استفاده از آن توانست دروازه ی سوئد را باز کرد.  اما سوئدی ها به سرعت این اختلاف امتیاز را جبران کردند و در دقیقه ی ۶۸ ابراهیموویچ دروازه ی پرتغال را باز کرد. هنوز شادی گل اول سوئدی ها تمام نشده بود که ابراهیمویچ دوباره در دقیقه ی ۷۲ دروازه ی این تیم را باز کرد و نتیجه را به ۱-۲ تغییر داد.  رونالدو ستاره ی  پرتغالی که حسابی در این بازی خوش درخشید توانست در دقیقه ی ۷۷ و ۷۹ دو بار دیگر دروازه ی سوئد را باز کرد و نتیجه را به ۴-۲ تغییر داد. تا پایان بازی هیچکدام از تیم ها موفق به باز کردن دروازه ی حریف نشدند و این بازی با پیروزی پرتغال به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال پرتغال سوئد – تی وی تو

 

سوئدپرتغال
۵۲%مالکیت۴۸%
۵شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۱۱
۲مهار دروازه بان۳
۵کرنر۴
۱۷ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۱۴
۰آفساید۳
۴کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال پرتغال سوئد – تی وی تو