تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

سوئد
بلژیک

دوشنبه ۲۴ مهر ۲۲:۱۵

پخش زنده یورو 2024

پخش زنده فوتبال سوئد بلژیک ، امروز دوشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم های سوئد و بلژیک بازی خواهند داشت. سوئد مقابل بلژیک را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن بازی زنده سوئد و بلژیک و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی سوئد بلژیک را از تی وی تو تماشا کنید

پخش زنده فوتبال سوئد بلژیک

۴ فروردین ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته اول رقابت های انتخابی یورو، تیم ملی سوئد و بلژیک با هم دیدار کردند.در نیمه نخست این دیدار، بلژیکی ها با تک گل لوکاکو در دقیقه ۳۵ به برتری ۱-۰ رسیدند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال سوئد بلژیک باز هم این بلژیکی ها بودند که مالکیت توپ را در دست داشتند. علی رغم تلاش بازیکنان سوئد برای جبران گل خورده، دروازه این تیم با دبل دیگری از لوکاکو باز شد تا در نهایت بلژیک با نتیجه ۳-۰ به پیروزی برسد.

پخش زنده فوتبال سوئد بلژیک

سوئد بلژیک 
۴۴%مالکیت۵۶%
۴شوت در چارچوب ۵
۱شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۳
۳۹۱تعداد پاس۵۰۱
۳۰۸پاس صحیح۴۲۵
۱۱سانتر۱۹
۵کرنر۹
۱۰خطا۹
۱آفساید۰
۴کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال سوئد بلژیک

پخش زنده بازی سوئد بلژیک

تیم ملی سوئد و بلژیک پس از سال ها و در هفته ی اول رقابت های انتخابی یورو در مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. این دیدار در حالی برگزار میشود که سوئد در ۵ و بلژیک در ۴ بازی از ۱۰ بازی اخیر خود به پیروزی رسیده اند . با توجه به سایر آمار این بازی ها که در زیر مشاهده می کنید ، شرایط دو تیم نسبتا با هم برابر است که این موضوع ، پیش بینی نتیجه ی این دیدار را برای طرفداران دو تیم مشکل کرده است.

در پخش زنده بازی سوئد بلژیک با ما همراه باشید تا در کنار هم به تماشای این بازی جذاب بنشینیم.

آمار ۱۰ بازی اخیر دو تیم

پخش زنده بازی سوئد بلژیک

آخرین بروز رسانی : اکتبر 15, 2023