تی وی تو
سوئد
اسلواکی

جمعه ۲۸ خرداد ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ ملت های اروپا

پخش زنده بازی سوئد اسلوواکی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی سوئد اسلوواکی را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی سوئد اسلوواکی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده جام ملت های اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال سوئد – اسلوواکی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی سوئد اسلوواکی را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی سوئد اسلوواکی را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی سوئد اسلوواکی را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال سوئد اسلوواکی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی سوئد اسلوواکی – ۲۴مهر ۹۷

تیم ملی سوئد و اسلواکی در یک بازی دوستانه ی بین المللی با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی ۰-۰ به پایان رسید. در نیمه ی دوم شاهد بازی سریع تری از دو تیم بودیم. گودتی در دقیقه ی ۵۲ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند . پس از این گل تلاش های اسلواکی برای جبران اختلاف امتیاز راه به جایی نبرد تا این که در دقیقه ی ۸۴ ، درست زمانی که همه از گل دیگری ناامید شده بودند، روشناک موفق شد قفل دروازه ی سوئد را باز کند تا تساوی ۱-۱ را برای این دیدار رقم زند.

پخش زنده فوتبال سوئد اسلواکی – تی وی تو

 

سوئد اسلواکی 
۳۹%مالکیت۶۱%
۴شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۳
۹کرنر۳
۱۴ضربه ایستگاهی۱۳
۱۳خطا۱۳
۰آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال سوئد اسلواکی – تی وی تو