تی وی تو
لاتزیو
سمپدوریا

شنبه ۱۷ اردیبهشت ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده لاتزیو سمپدوریا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لاتزیو سمپدوریا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لاتزیو سمپدوریا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده سمپدوریا و لاتزیو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لاتزیو سمپدوریا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لاتزیو سمپدوریا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لاتزیو سمپدوریا را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال لاتزیو سمپدوریا 

سمپدوریا و لاتزیو از هفته شانزدهم سری آ به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۳-۱ لاتزیو خاتمه یافت. سرگی میلینکوویچ ساویچ در دقیقه ۷، چیرو ایموبیله در دقیقه ۱۷ و چیرو ایموبیله در دقیقه ۳۷ گل های لاتزیو را به ثمر رساندند و تک گل سمپدوریا نیز در دقیقه ۸۹ و توسط مانولو گابیادینی به ثبت رسید.

در این بازی و در دقیقه۶۷ سرگی میلینکوویچ ساویچ با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.

در پایان پخش زنده بازی لاتزیو سمپدوریا  لاتزیو با این پیروزی ، موفق به کسب ۳ امتیاز شد.

 

پخش زنده بازی لاتزیو سمپدوریا 

 

سمپدوریا لاتزیو 
۴۸%مالکیت۵۲%
۵شوت در چارچوب ۵
۸شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۴
۴۹۱تعداد پاس۵۶۱
۴۰۳پاس صحیح۴۸۰
۳۹سانتر۵
۷کرنر۰
۱۳خطا۹
۱آفساید۰
۴کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی لاتزیو سمپدوریا 

 

پخش زنده بازی لاتزیو و سمپدوریا

در هفته بیست و سوم از سری رقابتهای سری آ ایتالیا دو تیم لاتزیو و سمپدوریا با هم به رقابت پرداختند که در نهایت این لاتزیو بود که با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست داد . شاگردان سیمونه اینزاگی در دقیقه ۲۴ موفق شدند توسط لوییس آلبرتو اسپانیایی تک گل مسابقه را به ثمر برسانند . بعد از این گل در نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد و دو تیم با همین تک گل به رختکن رفتند .

در نیمه دوم مسابقه نیز کلودیو رانیری سرمربی سمپدوریا با به میدان آوردن مهره های هجومی و تازه نفس خود قصد در جبران نتیجه داشت و حملات متعددی را روی دروازه حریفش ترتیب داد اما عقابها با یک بازی مناسب موفق به حفظ گل خود شدند و در نتیجه با پایان پخش زنده بازی لاتزیو سمپدوریا  با دست پر و سه امتیاز از زمین بازی خارج شدند . لاتزیو با این برد همچنان خود را در کورس چهار تیم نخست و صعود به لیگ قهرمانان اروپا حفظ کرد. 

 

پخش زنده بازی لاتزیو سمپدوریا

 

لاتزیوسمپدوریا
۵۶مالکیت۴۴
۶شوت در چارچوب ۰
۳شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۵
۵۲۱تعداد پاس۳۶۸
۴۳۸پاس صحیح۲۸۲
۹سانتر۳۲
۴کرنر۵
۱۴خطا۱۷
۴آفساید۰
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی لاتزیو سمپدوریا

 

پخش زنده بازی لاتزیو سمپدوریا از اینترنت

در هفته چهارم سری آ ایتالیا، تیم های سمپدوریا و لاتزیو به مصاف یکدیگر رفتند که شاگردان کلودیو رانیری با درخشش توماسو اوجلو توانستند مقابل لاتزیو به برتری برسند. فابیو کوالیارلا در دقیقه ۳۳، اوغلو در دقیقه ۴۱ و دامن گارد در دقیقه ۷۴ گل‌های سمپدوریا را در این بازی به ثمر رساندند.

سمپدوریا با این پیروزی، نتایج ضعیف دو هفته ابتدایی خود را تا حدی جبران کرد و از انتهای جدول فاصله گرفت اما لاتزیو با این باخت چهار امتیازی ماند؛ چهار امتیاز از چهار بازی یعنی لاتزیو در فصل جدید سری آ شروع خوبی نداشته است.

پخش زنده فوتبال لاتزیو ‌سمپدوریا – تی وی تو

 

سمپدوریا لاتزیو 
۵۱%مالکیت۴۹%
۷شوت در چارچوب ۰
۴شوت خارج از چارچوب۷
۰مهار دروازه بان۴
۵۳۰تعداد پاس۴۹۷
۴۳۵پاس صحیح۴۱۶
۲۵سانتر۱۶
۴کرنر۳
۱۲خطا۱۰
۰آفساید۲
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو ‌سمپدوریا – تی وی تو

پخش زنده بازی لاتزیو سمپدوریا امشب

در دیداری از هفته بیستم سری آ، لاتزیو در روزی که میزبان سمپدوریا بود با حساب ۵ بر ۱ پیروز شد.فیلیپه کایسدو در دقیقه ۷، چیرو ایموبیله در دقایق ۱۷ (پنالتی)، ۲۰ و ۶۵ (پنالتی) و باستوس در دقیقه ۵۴ برای لاتزیو و کارول لینتی در دقیقه ۷۰ برای سمپدوریا در این بازی گلزنی کردند.

جولیان چابوت از سمپدوریا در دقیقه ۷۳ با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد.با این نتیجه لاتزیو یازدهمین پیروزی متوالی خود در سری آ را جشن گرفت و مجموع امتیازات خود را به ۴۵ رساند تا با یک امتیاز کمتر نسبت به اینتر در رده سوم جدول قرار بگیرد.سمپدوریا نیز برای یازدهمین بار در فصل جاری متحمل شکست شد تا با ۱۹ امتیاز در رده شانزدهم جدول حضور داشته باشد.

پخش زنده فوتبال لاتزیو ‌سمپدوریا – تی وی تو

 

لاتزیو سمپدوریا 
۶۱%مالکیت۳۹%
۸شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۳
۵۸۱تعداد پاس۳۶۰
۵۱۴پاس صحیح۲۹۹
۱۳سانتر۱۸
۶کرنر۴
۱۲خطا۱
۲آفساید۲
۱کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو ‌سمپدوریا – تی وی تو

پخش آنلاین بازی لاتزیو و سمپدوریا

تیم های لاتزیو و سمپدوریا در هفته ی اول رقابت های سری آ ایتالیا با هم دیدار کردند. لاتزیو در نیمه ی نخست این دیدار با تک گل ایموبیله در دقیقه ی ۳۷ پیش افتاد و ۴۵ دقیقه ی دوم را با برتری ۱-۰ آغاز کرد. در نیمه ی دوم ، بازی همچنان در دستان بازیکنان لاتزیو بود .

آن ها با افزایش فشار بر دروازه ی حریف ، اجازه ی حمله ی متقابل به آن ها را نمی دادند. لاتزیو در دقیقه ی ۵۶ با ضربه ی کوریا و در دقیقه ی ۶۲ با ضربه ی ایموبیله حساب کار را به ۳-۰ تبدیل کرد. سمپدوریا با از دست دادن فرصت های طلایی نتوانست دروازه ی حریف را باز کند و در نهایت این دیدار با برتری ۳-۰ لاتزیو به پایان رسید. 

پخش زنده فوتبال لاتزیو ‌سمپدوریا – تی وی تو

 

سمپدوریا لاتزیو 
۵۰%مالکیت۵۰%
۸شوت در چارچوب ۱۰
۵شوت خارج از چارچوب۵
۷مهار دروازه بان۸
۴۴۸تعداد پاس۴۳۷
۳۸۰پاس صحیح۳۶۲
۱۶سانتر۲۲
۵کرنر۹
۱۲خطا۱۲
۱آفساید۶
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو ‌سمپدوریا – تی وی تو