تی وی تو
سلتیک
فرنتس واروش

پنجشنبه ۱۳ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ اروپا

گزارش زنده فوتبال سلتیک فرنتس واروش امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی سلتیک و فرنتس واروش را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی سلتیک و فرنتس واروش امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال سلتیک و فرنتس واروش امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال سلتیک و فرنتس واروش به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی سلتیک فرنتس واروش را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی سلتیک فرنتس واروش را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال سلتیک فرنتس واروش، شما می توانید بازی سلتیک و فرنتس واروش زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی سلتیک فرنتس واروش، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال سلتیک و فرنتس واروش را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال سلتیک فرنتس واروش ۲۷ مهر ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی سوم لیگ کنفرانس اروپا ، تیم های سلتیک و فرنس واروش با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند . در نیمه ی دوم بازیکنان سلتیک هجومی ظاهر شدند. آن ها ابتدا در دقیقه ی ۵۷ با ضربه ی فوروهاشی به برتری ۱-۰ رسیدند اما چند دقیقه ی بعد ضربه ی ایستگاهی را به تیرک زدند. بازی با برتری سلتیک ادامه پیدا کرد و هرچه به پایان گزارش زنده فوتبال سلتیک فرنتس واروش نزدیک می شدیم استرس را در بازی فرنس می شد دید. ناگهان در دقیقه ی ۸۱ با اشتباه وسکی دروازه ی خودی باز شد و این گونه بود که سلتیک به برتری ۲-۰ رسید.

 

پخش زنده فوتبال سلتیک فرنتس واروش

 

سلتیک  فرنس واروش
۶۷%مالکیت۳۳%
۸شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۷
۶۹۹تعداد پاس۳۳۷
۶۳۷پاس صحیح۲۶۶
۳۰سانتر۲۰
۸کرنر۷
۸خطا۱۳
۲آفساید۲
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال سلتیک فرنتس واروش

 

پخش زنده فوتبال سلتیک فرنتس واروش – ۵ شهریور ۹۹

در ادامه ی بازی های انتخابی لیگ قهرمانان اروپا ، تیم های فرنس واروش و سلتیک با هم دیدار کردند. سیگل در دقیقه ی ۷ با یک ضربه ی دیدنی دروازه ی سلتیک را باز کرد تا تیمش را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کند. در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم کریستی موفق شد حساب کار را به تساوی ۱-۱ بدل کند اما این تلاش او ۱۰ دقیقه ی بعد با گل دیگر گوئن از بین رفت.  در ادامه بازیکنان سلتیک در باز کردن دروازه ی حریف موفق نبودند تا در نهایت با پایان گزارش زنده فوتبال سلتیک فرنتس واروش  ، فرنس واروش به برتری ۲-۱ برسد.

پخش زنده فوتبال سلتیک فرنتس واروش

 

سلتیک فرنس واروش
۷۰%مالکیت۳۰%
۹شوت در چارچوب ۳
۱۰شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۸
۶۹۲تعداد پاس۲۹۷
۶۰۲پاس صحیح۱۹۸
۳۳سانتر۴
۷کرنر۱
۱۴خطا۱۱
۱آفساید۰
۲کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال سلتیک فرنتس واروش