تی وی تو
بازی زنده  سلتاویگو ویارئال

بازی زنده سلتاویگو ویارئال

پخش زنده بازی سلتاویگو و ویارئال امروز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های فوتبال لالیگای اسپانیا و از ساعت ۱۷:۴۵ تیم‌های سلتاویگو و ویارئال بازی خواهند داشت. سلتاویگو مقابل ویارئال را آنلاین تماشا کنید. پخش آنلاین بازی سلتاویگو ویارئال را از آنلاین ببینید و بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی
سلتاویگو
ویارئال

یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۷:۴۵

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده بازی سلتاویگو و ویارئال امروز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های فوتبال لالیگای اسپانیا و از ساعت ۱۷:۴۵ تیم‌های سلتاویگو و ویارئال بازی خواهند داشت. سلتاویگو مقابل ویارئال را آنلاین تماشا کنید.

پخش آنلاین بازی سلتاویگو ویارئال را از آنلاین ببینید و بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی سلتاویگو ویارئال را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال سلتاویگو ویارئال را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی سلتاویگو ویارئال

۲۱ اسفند ۱۴۰۰

در جریان بازی های هفته ی بیست و هشتم لالیگا ، تیم های ویارئال و سلتاویگو با هم دیدار کردند.نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. اما ویارئالی ها در ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار بازی بهتری از خود ارائه دادند. ارخو در دقیقه ی ۶۴ این نیمه ، موفق شد با باز کرد دروازه ی حریف ، تک گل این دیدار را به ثبت برساند تا پخش زنده بازی سلتاویگو ویارئال با برتری ۱-۰ ویارئال پایان یابد.

 

پخش زنده بازی سلتاویگو ویارئال

 

ویارئال سلتاویگو 
۵۰%مالکیت۵۰%
۳شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۲
۴۴۳تعداد پاس۴۳۶
۳۶۵پاس صحیح۳۵۵
۱۷سانتر۲۴
۵کرنر۶
۱۲خطا۱۴
۲آفساید۲
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی سلتاویگو ویارئال

برچسب‌ها: