تی وی تو
بازی زنده  سلتاویگو رئال سوسیداد

بازی زنده سلتاویگو رئال سوسیداد

پخش زنده بازی سلتاویگو و رئال سوسیداد بامداد امروز چهارشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای جام حذفی اسپانیا و از ساعت ۰۰:۰۰ تیم های سلتاویگو و رئال سوسیداد بازی خواهند داشت. سلتاویگو مقابل رئال سوسیداد را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده بازی رئال سوسیداد و سلتاویگو در خلال بازی های هفته ی سی
سلتاویگو
رئال سوسیداد

چهارشنبه ۴ بهمن ۰۰:۰۰

پخش زنده جام حذفی اسپانیا

پخش زنده بازی سلتاویگو و رئال سوسیداد بامداد امروز چهارشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای جام حذفی اسپانیا و از ساعت ۰۰:۰۰ تیم های سلتاویگو و رئال سوسیداد بازی خواهند داشت. سلتاویگو مقابل رئال سوسیداد را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی رئال سوسیداد و سلتاویگو

در خلال بازی های هفته ی سی و یکم لالیگا اسپانیا ، تیم های رئال سوسیداد و سلتاویگو به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار که با خشونت آغاز شد ، با برتری ۱-۰ سلتاویگو به پایان رسید. در دقیقه ی ۴۵ بود که خطا بر آسپاس ، ضربه ای ایستگاهی به این تیم بخشید . او نیز از فرصت استفاده کرد و آن را به تک گل تیمش تبدیل کرد. در ادامه ی بازی ، تیم ها تمام تلاش خود را برای باز کردن دروازه ی حریف به کار بردند اما نتوانستند از موقعیت های پیش آمده استفاده کرده و امتیاز کسب کنند. در نهایت ، این بازی با برتری ۱-۰ سلتاویگو به پایان رسید. 

 

پخش زنده فوتبال رئال سوسیداد سلتاویگو | تی وی تو

 

رئال سوسیدادسلتاویگو
۵۸%مالکیت۴۲%
۶شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۶
۴۹۳تعداد پاس۳۴۸
۴۰۳پاس صحیح۲۵۹
۲۴سانتر۹
۷کرنر۳
۱۸خطا۱۵
۲آفساید۲
۴کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال رئال سوسیداد سلتاویگو | تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال رئال سوسیداد و سلتاویگو

دیدار رفت بین تیم های رئال سوسیداد و سلتاویگو در هفته ی دهم لالیگا اسپانیا برگزار شد. در این دیدار که با درخشش بازیکنان رئال همراه بود آن ها توانستند یک بار دروازه ی حریف را باز کنند و با برتری ۱-۰ ابن بازی را به پایان ببرند. سلتاویگویی ها اما از آن سو اصلا خوش اقبال نبودند. ضمن باز شدن دروازه شان ، پاپ شیخ در دقیقه ی ۶۶ نیمه ی دوم با دریافت دومین کارت زرد از زمین اخراج شد تا این تیم ۱۰ نفره با رئالی ها مقابله کند.

با وجود این که این دیدار نیمه ی نخست آرامی را گذراند ، در نیمه ی دوم بازی کاملا سبک خشن به خود گرفت و در این میان ایساک بود که با ضربه ای عالی در دقیقه ی ۸۲ توانست حمله ای موفق به دروازه ی سلتاویگو داشته باشد.

 

پخش زنده فوتبال رئال سوسیداد سلتاویگو | تی وی تو

 

سلتاویگو رئال سوسیداد
۴۱%مالکیت۵۹%
۱شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۱
۳۱۰تعداد پاس۴۳۴
۲۱۶پاس صحیح۳۵۵
۱۶سانتر۲۱
۳کرنر۷
۲۰خطا۱۲
۲آفساید۲
۵کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال رئال سوسیداد سلتاویگو | تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی رئال سوسیداد و سلتاویگو

در یکی از پرگل ترین دیدار های لالیگا ۲۰۱۸-۲۰۱۹ تیم های رئال سوسیداد و سلتاویگو به مصاف هم رفتند. در نیمه ی نخست ژوزه موفق شد با یک ضربه ی ایستگاهی ، دروازه ی سلتاویگو را در دقیقه ی ۳۲ باز کند تا تیمش پیروزمندانه به رختکن باز گردد. در ۴۵ دقیقه ی دوم اما سلتاویگو کاملا بازی را در دست داشت و مسلط به اوضاع بود. ژوزه نتوانست در این نیمه به تیمش کمکی کند زیرا که با کارت قرمز از زمین اخراج شد تا تیمش بدون او این بازی را به پایان ببرد.

گل تساوی این بازی در دقیقه ی ۵۱ با ضربه ی ایستگاهی آسپاس به ثبت رسید کسی که دوباره در دقیقه ی ۷۰ حمله ی موفقی به دروازه ی رئال داشت و زننده ی گل دوم تیمش نام گرفت. این پایان کار سلتاویگو نبود . آن ها در وقت اضافه هم از شدت حملات خود کم نکردند و در پایان بازی صاحب گل سوم نیز شدند تا با سه گل زده و یک گل خورده ، پیروز قاطع میدان باشند.

 

پخش زنده فوتبال رئال سوسیداد سلتاویگو | تی وی تو

 

سلتاویگو رئال سوسیداد
۴۸%مالکیت۵۲%
۴شوت در چارچوب ۷
۵شوت خارج از چارچوب۵
۶مهار دروازه بان۱
۳۶۳تعداد پاس۳۹۱
۲۸۲پاس صحیح۳۱۴
۶سانتر۷
۲کرنر۷
۱۰ضربه ایستگاهی۱۴
۱۶خطا۱۱
۱آفساید۱
۲کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال رئال سوسیداد سلتاویگو | تی وی تو

برچسب‌ها: