سریال بدبیاری‌های یونایتد ادامه دارد: یک مصدوم جدید

اکتبر 19, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، امرابط پیش از شروع فیفا دی و در جریان حضورش در تیم منچستریونایتد، مصدومیتی داشت اما به امید اینکه شاید بتواند در یکی از دو بازی مقابل ساحل عاج یا لیبریا برای کشورش به میدان برود، در فیفادی به تمرینات مراکش پیوست. او بازی مقابل ساحل عاج را از دست داد و با وجود امیدواری به بهبودی اش، شب گذشته در پیروزی ۳-۰ مراکش بر لیبریا نتوانست حتی دقایقی برای این تیم به میدان برود.

ولید رگراگی، سرمربی مراکش در مورد او گفت: ” چیز جدیدی وجود ندارد، ما از قبل می دانستیم که سفیان مصدوم است. باید راه حل و جایگزینی پیدا کنیم و بازیکنانی داریم که می توانند جای خالی او را پر کنند.”

هافبک مراکشی ماه گذشته مجبور به کناره گیری از بازی های بین المللی شد و اتلتیک گزارش داد که ستاره تازه وارد یونایتد از ناحیه کمر مصدوم است. امرابط با یک قرارداد قرضی از فیورنتینا به یونایتد پیوست و شیاطین سرخ مبلغ ۸ میلیون پوند را به تیم ایتالیایی پرداخت کردند و این امکان را دارند که تابستان آینده این قرارداد را با مبلغ ۲۷ میلیون یورو دائمی کنند. این بازیکن ۲۷ ساله در این فصل ۵ بازی برای یونایتد انجام داده است که بیشتر در پست دفاع چپ بازی کرده است.

وضعیت امرابط تن هاخ را که در شرایط بدی قرار دارد، در وضعیت دشوارتری قرار می دهد. او علاوه بر همه حواشی اطراف تیم لوک شاو، تایرل مالاسیا، آماد دیالو، لیساندرو مارتینز و آرون وان بیساکا را در یک مقطع سخت از فصل در اختیار نخواهد داشت و رافائل واران، میسون مانت و راسموس هویلوند هم به تازگی از مصدومیت برگشته اند و شرایط کاسمیرو هم بعد از بازی مقابل اروگوئه، برای او در هاله ای از ابهام قرار دارد.