ستاره یووه وارد فهرست رئال شد

ژوئن 21, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، قرارداد رابیو در پایان ژوئن به پایان می‌رسد و خبری از تمدید قرارداد هم نیست. آاس امروز نوشت که برای رئال رابیو در اولویت نیستِ اما در صورت رفتن دنی سبایوس، باشگاه مادریدی به شکل جدی روی جذب او تمرکز خواهد کرد.

رئال مادرید فقط در یک صورت خط هافبک خود را تقویت خواهد کرد؛ اینکه انتقال آزاد و رایگان باشد یا یک ستاره با قیمتی مقرون به صرفه در دسترس باشد. رابیو همه این شرایط را دارد.

مشکل رابیو و یوونتوس در دستمزد است. ستاره فرانسوی دستمزد ۷٫۵ میلیون یورویی پیشنهادی یووه را قبول نکرده و به همین دلیل، هنوز قراردادش تمدید نشده است. او دریافتی بیشتری می‌خواهد و فعلاً دو طرف به بن‌بست خورده‌اند. در ایتالیا احتمال رسیدن به توافق را رد نمی‌کنند؛ ولی هافبکی که از ۲۰۱۹ در یووه توپ می‌زند، پیشنهادات بهتری از باشگاه‌های دیگر دارد.

رابیو با ۲۹ سال سن و ارزش ۳۵ میلیون یورویی، قابلیت بازی در چند پست را دارد و کارلو آنچلوتی همیشه از چنین بازیکنانی استقبال می‌کند. در صورت جدایی دنی سبایوس، رئال مادرید مذاکره با رابیو را شروع خواهد کرد؛ اما ابتدا منتظر روشن‌شدن تکلیف او با یوونتوس و تصمیم نهایی سبایوس هستند.