ستاره پی‌اس‌جی در خطر از دست دادن یورو ۲۰۲۴

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، لوکاس هرناندز، مدافع پاری‌ سن ژرمن که در بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل دورتموند از ناحیه زانوی چپ با آسیب‌دیدگی مواجه شده، بر اساس گزارش لو پاریزین دچار پارگی رباط صلیبی است.

بر اساس گزارش این رسانه فرانسوی، اولین معاینات پزشکی انجام شده روی پای مصدوم ملی پوش فرانسوی پارگی رباط را نشان می‌دهند اما برای تایید آن باید مورد آزمایش ام‌آر‌آی قرار بگیرد.

اگر این مصدومیت تایید شود، هرناندز ضمن اینکه بازی برگشت مقابل دورتموند و همچنین ادامه فصل را از دست می‌دهد، با توجه به فاصله کم تا یورو ۲۰۲۴، این رقابت‌های حساس را هم از دست می‌دهد.

این بازیکن ۲۸ ساله در اولین بازی تیم ملی فرانسه در جام جهانی ۲۰۲۲ به شدت آسیب دید و در بازی مقابل استرالیا دچار پارگی رباط صلیبی قدامی زانوی راستش شد.

هرناندز شب گذشته پس از برخورد با نیکلاس فولکروگ تمام تلاشش را کرد تا دوباره به بازی ادامه دهد. بازیکن سابق بایرن مونیخ مدتی روی زمین بود و بعد چند دقیقه بازی کرد اما به دلیل درد زیاد در دقیقه ۴۱ تعویض شد و جای خود را به لوکاس برالدو داد.

لوئیس انریکه، سرمربی پی‌اس‌جی پس‌ از بازی درمورد مصدومیت هرناندز گفت: “من هیچ چیزی خبر ندارم. وضعیت خیلی مثبت به نظر نمی‌رسد. پزشکان باید وضعیت او را تجزیه و تحلیل کنند.”