ستاره سری A: اولین خرید کمپانی در بایرن مشخص شد

ژوئن 1, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، وینسنت کمپانی که به تازگی به‌عنوان سرمربی بایرن مونیخ معرفی شده، در اولین کنفرانس خبری‌اش در مورد بازیکنان بایرن و اینکه تغییرات زیادی در تیم اعمال خواهد کرد یا خیر، گفت: «فعلا تمام بازیکنان را به دقت بررسی نکرده‌ام اما کسانی را می‌خواهم که برای موفقیت عطش داشته باشند. قطعا بازیکنانی پیدا خواهند شد که آن اشتیاق لازم را ندارند و ما برای پر کردن جای آنها به خریدهای جدیدی نیاز داریم.»

حالا به گفته منابع نزدیک به باشگاه مونیخی، ممکن است اولین خرید در پنجره نقل و انتقالات پیش رو، جاشوا زیرکزی، بازیکن سابق تیم باشد. او در بولونیا فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشت و با انتخاب کمپانی، بازگشت به بایرن یک اتفاق بسیار محتمل است.

بایرن قصد دارد در تابستان یک مهاجم جدید به تیم اضافه کند و زیرکزی یکی از اهداف مورد نظر کمپانی خواهد بود. او حتی ممکن است یک بازیکن نیمکت‌نشین نباشد و مربی بلژیکی او را برای ترکیب اصلی بخواهد.

کمپانی اغلب در دوران حضورش در اندرلخت و برنلی با ترکیب دو مهاجم بازی کرده است. در اولین قدم او و نمایندگان بایرن باید زیرکزی را متقاعد کنند، چرا که او در ایتالیا احساس بسیار خوبی دارد و میلان و یوونتوس هم علاقه‌مند به جذب این بازیکن هستند، بنابراین کار بایرن آسان نخواهد بود.

بایرن می‌تواند زیرکزی را با مبلغ ۲۰ تا ۲۵ میلیون یورو به خدمت بگیرد. همچنین با توجه به قرارداد قبلی دو طرف، باشگاه آلمانی در صورت پیوستن این ستاره به تیم دیگری، مبلغ قابل توجهی دریافت خواهد کرد.