ستاره برزیلی لیورپول، همبازی جدید بنزما

جولای 15, 2023

به گزارش  تی وی تو و به نقل از فوتبالی، باشگاه لیورپول در تلاش است تا تکلیف چند ستاره خود که در آستانه جدایی قرار دارند را روشن کند. فابینیو یکی از این بازیکنان است که بعد از مذاکرات مثبتی که با الاتحاد داشت تقریبا جدایی خود را قطعی کرده و در اردوی پیش فصل قرمزها حضور نخواهد داشت.

لیورپول به زودی برای برپایی اردوی پیش فصل به آلمان سفر می‌کند و فابینیو در همین مقطع برای انجام مذاکرات نهایی راهی عربستان خواهد شد.

ستاره برزیلی لیورپول به توافق شخصی با الاتحاد دست یافته و حالا منتظر توافق این باشگاه عربستانی با قرمزهای آنفیلد است. هنوز سه سال از قرارداد او با لیورپول باقی مانده و الاتحاد برای جلب رضایت طرف انگلیسی خود رقم ۴۷ میلیون را پیشنهاد کرده است.

باشگاه الاتحاد پیش از این با جذب کریم بنزما، ژوتا و انگولو کانته، فعال‌ترین باشگاه عربستانی در نقل و انتقالات تابستانی بوده است و می‌تواند با جذب فابینیو این روند را تداوم بخشد.

جردن هندرسون، دیگر بازیکن لیورپول، که الاتفاق عربستان به شدت خواهان به خدمت گرفتن اوست، برخلاف فابینیو همراه با لیورپول به آلمان سفر خواهد کرد چرا که دو باشگاه هنوز برای انتقال او از نظر مالی به توافق خاصی دست پیدا نکرده‌اند.