ستاره ایتالیایی لیگ برتر یورو را از دست داد

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، گزارش‌ها در ایتالیا حاکی از آن است که نیکولو زانیولو، بازیکن قرضی استون ویلا، به دلیل مصدومیت در جریان بازی دوشنبه‌شب مقابل لیورپول در لیگ برتر، مسابقات یورو ۲۰۲۴ آلمان در تابستان را از دست خواهد داد.

کوریره دلو اسپورت گزارش داده که این بازیکن ۲۴ ساله در جریان حضور ۱۴ دقیقه‌ای مقابل تیم یورگن کلوپ دچار ریزشکستگی در پای خود شده است. او پس از آن زمان آزمایش‌های پزشکی‌ای را انجام داده است و رسانه‌های ایتالیایی ادعا می‌کنند که مصدومیتش جدی است.ر

زمان ریکاوری برای این مصدومیت خاص معمولا حداقل یک ماه است و در حال حاضر دقیقا ۳۰ روز تا اولین بازی در یورو ۲۰۲۴ فاصله است: آلمان مقابل اسکاتلند در آلیانز آرنا.

در این گزارش همچنین آمده است که اسپالتی از مصدومیت این بازیکن مطلع شده و بعید است او را به یورو دعوت کند. او در حال حاضر در حال بررسی گزینه‌های دیگر برای جانشینی این بازیکن است.

بدین ترتیب این دومین دوره متوالی یورو خواهد بود که زانیولو به دلیل مصدومیت از دست می‌دهد، زیرا او در تابستان ۲۰۲۱ در زمان برگزاری یورو ۲۰۲۰ در دوره نقاهت مصدومیتش از ناحیه رباط صلیبی بود و آن جام را هم از دست داد.