سباستین هالر مهاجم ۲۷ ساله آژاکس گزینه جانشینی لواندوفسکی

آوریل 26, 2022

آینده روبرت لواندوفسکی هر لحظه دور و دورتر از بایرن مونیخ به نظر می رسد و مدیران باواریایی ها تلاش ها را برای پیدا کردن جایگزین وی آغاز کرده اند.

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، نشریه آلمانی بیلد گزارش داده است که سباستین هالر مهاجم ۲۷ ساله آژاکس که تجربه حضور در آینتراخت فرانکفورت را دارد و در این فصل ۳۳ گل زده، گزینه انتخابی مدیران بایرن مونیخ برای جانشینی لواندوفسکی است. در حقیقت مدیران باواریایی ها با این بازیکن ساحل عاجی تماس هایی گرفته اند و آماده استخدام وی هستند.

بایرن البته در ظاهر همه تلاش خود را می کند تا قرارداد کنونی لواندوفسکی که تا ۲۰۲۳ اعتبار دارد را تمدید کند اما در باطن به نظر می رسد که خبری نیست و به همین خاطر روبرت در مسیر جدایی قرار دارد.

کریستین فالک خبرنگار بیلد گزارش داده است که لواندوفسکی از این که مدیران بایرن هنوز به سراغ تمدید قراردادش نیامده اند، عصبانی است و به همین خاطر به جدایی فکر می کند.

البته هالر تنها بمب زمستانی بایرن مونیخ نیست چرا که باواریایی ها در آستانه جذب رایان گراونبرخ در خط هافبک و نصیر مزراوی در خط دفاعی از آژاکس قرار دارند. بدین ترتیب بایرنی ها با خرید سه ستاره آژاکس می توانند ترکیبشان را از نو بسازند و برای موفقیت در اروپا در فصل آینده تلاش کنند.