تی وی تو

پخش زنده فوتبال سایپا ذوب آهن ‌

سایپا ذوب آهن اصفهان

جمعه ۲۶ دی ۱۵:۰۰

لیگ برتر ایران

پخش زنده بازی سایپا ذوب آهن اصفهان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی سایپا ذوب آهن اصفهان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی سایپا ذوب آهن اصفهان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر ایران

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال سایپا – ذوب آهن اصفهان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی سایپا ذوب آهن اصفهان را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی سایپا ذوب آهن اصفهان را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی سایپا ذوب آهن اصفهان را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال سایپا ذوب آهن اصفهان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی سایپا ذوب آهن اصفهان- ۲۹ آذر ۹۸

در دیداری از هفته شانزدهم لیگ برتر سایپا در روزی که میزبان ذوب‌آهن بود موفق به کسب پیروزی ۳ بر ۱ شد. بازی با حملات سایپا آغاز شد و نارنجی‌پوشان در سومین دقیقه بازی توسط رضا جعفری به گل رسیدند. حملات سایپایی‌ها با تمرکز روی ارسال‌های ابوالفضل جلالی از چپ ادامه داشت و ذوب‌آهن در نیمه نخست بازی موقعیت چندانی نداشت. بازی در نیمه نخست در نهایت با برتری یک گله سایپا به پایان رسید.بازی در نیمه دوم نیز با حملات سایپا آغاز شد و در دقیقه ۴۹ این بار روی حرکت جعفری از چپ و روی حضور به موقع شاه‌علی‌دوست نارنجی‌پوشان به گل دوم رسیدند.

بلافاصله پس از این گل ذوبی‌ها یکی از گل‌های خورده را روی تیزهوشی اسماعیلی‌فر جبران کردند. در ادامه ذوب‌آهن کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفت و در چند صحنه دروازه سایپا را تهدید کرد. سایپایی‌ها نیز روی ضد حملات خطرناک ظاهر شدند و در یک صحنه حتی تا آستانه باز کردن دروازه ذوب‌آهن پیش رفتند. این پایان کار نبود و روی یک ارسال از سمت راست، آرمین سهرابیان مدافع پیش تاخته سایپا سومین گل این تیم را وارد دروازه ذوب‌آهن کرد.بازی در نهایت با برتری ۳ بر ۱ سایپا به پایان رسید. شاگردان ابراهیم صادقی پس از ۱۲ هفته ناکامی در کسب پیروزی در این بازی موفق به کسب سه امتیاز شدند و دومین پیروزی فصل خود مقابل ذوب‌آهن را جشن گرفتند. با سه امتیاز این بازی سایپا ۱۴ امتیازی شد و به رده دوازدهم جدول صعود کرد. ذوب‌آهن نیز در نخستین دیدار خود پس از جدایی علیرضا منصوریان و زیر نظر حسن استکی متحمل شکست شد. این هفتمین شکست فصل ذوب‌آهن بود و با این نتیجه این تیم در رده یازدهم جدول باقی ماند.

 

سایپا  ذوب‌آهن 
۷ شوت در چارچوب  ۳
۲ شوت خارج از چارچوب ۴
۲ مهار دروازه بان ۴
۳ کرنر ۱۲
۱۹ ضربه ایستگاهی ۱۹
۱۹ خطا ۱۹
۳ کارت زرد ۳

 

پخش زنده بازی سایپا ذوب آهن اصفهان- ۳۱ مرداد ۹۸

ذوب‌آهن در هفته نخست لیگ برتر میزبان سایپا بود که در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد. در این دیدار ابتدا شاگردان منصوریان در تیم ذوب‌آهن توانستند با دو گل از سایپا پیش بیفتند اما نارنجی‌پوشان تهرانی در ادامه به بازی بازگشتند و توانستند باخت در این دیدار را با پیروزی عوض کنند. البته اخراج علیرضا چراغ‌علی، بازیکن ذوب‌آهن در دقیقه ۶۱ به سایپایی‌ها برای پیروزی در این بازی کمک کرد. در دقیقه ی ۴۱ ارسال کرنر بازیکنان ذوب آهن توسط سانتوس در دهانه دروازه تبدیل به گل اول بازی شد.

در دقیقه ی ۴۹ نیمه ی دوم ضربه از راه دور حمید بوحمدان در گوشه دروازه تیم سایپا قرار گرفت. سپس در دقیقه ی ۶۱ ارسال از سمت چپ بازیکنان سایپا را محمدرضا سلیمانی با ضربه سر تبدیل به گل کرد. ۶ دقیقه ی بعد ، تیم سایپا صاحب ضربه آزاد شد که معین عباسیان با زیبایی هرچه تمام تر مستقیم توپ را تبدیل به گل کرد. در آخر در دقیقه ی ۷۳ بود که پاس در عمق بازیکنان سایپا به سلیمانی رسید و این بازیکن بعد از عبور از دروازه بان به راحتی دروازه را باز کرد.

پخش زنده بازی سایپا ذوب آهن اصفهان- ۱۰ اردیبهشت ۹۸

در دیداری معوقه از هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران، ذوب‌آهن میزبان سایپا بود. سایپا در این دیدار با گل دقیقه ۶ رضا اسدی پیش افتاد و مهرداد کفشگری در دقیقه ۹۱ برای بار دوم دروازه ذوب‌آهن را باز کرد. تا دایی و شاگردانش پس از ۱۳ بازی طعم شکست را به یاران منصوریان بچشانند.با این پیروزی سایپا ۳۵ امتیازی شد و با عبور از ذوب‌آهن ۳۳ امتیازی در رده هفتم جدول قرار گرفت. با برگزاری این بازی تمامی تیم‌های لیگ برتر در پایان هفته بیست و هفتم ۲۷ بار به میدان رفته‌اند و تیم‌ها با تعداد بازی برگزار شده یکسان در سه هفته پایانی در میادین حاضر خواهند شد.

 

بازیهای دوشنبه ۲۹ دی

بازیهای سه‌شنبه ۳۰ دی

بازیهای چهارشنبه ۱ بهمن

بازیهای پنجشنبه ۲ بهمن