تی وی تو
تاتنهام
ساوتهمپتون

شنبه ۱۵ مرداد ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده تاتنهام و ساوتهمپتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی تاتنهام ساوتهمپتون را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تاتنهام ساوتهمپتون امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال تاتنهام و ساوتهمپتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی تاتنهام ساوتهمپتون را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی تاتنهام ساوتهمپتون را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال تاتنهام ساوتهمپتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی تاتنهام و ساوتهمپتون

تاتنهام و ساوتهمپتون از هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۳-۲ ساوتهمپتون خاتمه یافت.اسپرز که در رقابت سختی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا به سر می‌برد، به روند سینوسی خود ادامه داد؛ آن‌ها در ۳ مورد از ۷ بازی اخیر خود در مجموع رقابت‌ها شکست خورده‌اند و همچنان از آسیب پذیری خط دفاع خود رنج می‌برند.

در این بازی یان بدنارک در دقیقه ۱۸ (گل به خودی) و هئونگ مین سون در دقیقه ۷۰ برای تاتنهام گلزنی کردند و آرماندو بروخا در دقیقه ۱۸، الیونسی در دقیقه ۸۰ و چه آدامز در دقیقه ۸۲ گل‌های تیم ساوتهمپتون را به ثمر رساندند.

در پایان پخش زنده بازی تاتنهام و ساوتهمپتون و با این نتیجه تاتنهام ۳۷ امتیازی ماند و در رده ششم جدول ایستاد. ساوتهمپتون اما ۲۶ امتیازی شد و به رده دوازدهم جدول صعود کرد.

پخش زنده بازی تاتنهام و ساوتهمپتون

 

تاتنهام ساوتهمپتون 
۴۸%مالکیت۵۲%
۳شوت در چارچوب ۱۰
۲شوت خارج از چارچوب۱۰
۶مهار دروازه بان۲
۴۳۳تعداد پاس۴۷۲
۳۴۷پاس صحیح۳۸۷
۱۹سانتر۲۰
۲کرنر۸
۷خطا۱۳
۳آفساید۱
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی تاتنهام و ساوتهمپتون

 

پخش زنده بازی تاتنهام و ساوتهمپتون

از هفته بیستم لیگ برتر انگلیس، ساوتهمپتون و تاتنهام در سنت مری به مصاف هم رفتند. ساوتهمپتون در این دیدار با گل زیبای جیمز وارد پروز از مهمان لندنی پیش افتاد. تیم هازن هوتل در کنترل جریان بازی عملکرد مناسبی داشت تا اینکه محمد سالیسو در دقایق پایانی نیمه اول، با خطا بر روی سون علاوه بر تقدیم پنالتی به حریف، از زمین بازی اخراج شد. هری کین این پنالتی را تبدیل به گل کرد. این سومین دیدار متوالی تاتنهام در پریمیر لیگ بود که تیم حریف آن ها ده نفره می شد، اما اخراج سالیسو نتوانست باعث ثبت گل های بیشتر و پیروزی تیم آنتونیو کونته شود.

تاتنهام با وجود حملات پر تعداد در نیمه دوم از بازی زنده تاتنهام و ساوتهمپتون موفق به کسب پیروزی مقابل میزبانش نشد تا دو امتیاز حساس در کورس سهمیه از دست برود.

 

پخش زنده بازی تاتنهام و ساوتهمپتون

 

ساوتهمپتون تاتنهام 
۳۵%مالکیت۶۵%
۲شوت در چارچوب ۱۱
۳شوت خارج از چارچوب۵
۱۰مهار دروازه بان۱
۲۹۰تعداد پاس۵۳۶
۲۰۱پاس صحیح۴۵۲
۱۱سانتر۳۱
۳کرنر۷
۱۵خطا۵
۳آفساید۳
۴کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی تاتنهام و ساوتهمپتون

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام و ساوتهمپتون

تیم فوتبال تاتنهام در دیداری معوقه از هفته بیست و نهم لیگ برتر انگلیس به میدان رفت و مهمانش ساوتهمپتون را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد تا از اولین بازی اش پس از اخراج ژوزه مورینیو سه امتیاز بگیرد.گرت بیل در دقیقه ۶۰ و سون هیونگ مین در دقیقه ۹۰ از روی نقطه پنالتی برای تاتنهام گلزنی کردند تا گل دنی اینگز که در دقیقه ۳۰ به ثمر رسید فایده ای برای قدیس ها نداشته باشد.

در پایان بازی زنده تاتنهام و ساوتهمپتون تاتنهام با کسب این نتیجه ۵۳ امتیازی شد و با ۳۳ بازی، یک بازی بیشتر نسبت به لیورپول و به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به این تیم به رده ششم جدول صعود کرد.

 

پخش زنده بازی تاتنهام و ساوتهمپتون

 

تاتنهام ساوتهمپتون 
۶۱%مالکیت۳۹%
۳شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۱
۶۱۰تعداد پاس۳۷۱
۵۰۹پاس صحیح۲۷۶
۱۱سانتر۱۳
۵کرنر۵
۱۰خطا۱۴
۲آفساید۰
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی تاتنهام و ساوتهمپتون

 

پخش فوتبال زنده تاتنهام و ساوتهمپتون

در چارچوب هفته دوم رقابت های لیگ برتر انگلستان پریمیر لیگ، تیم های فوتبال تاتنهام و ساوتهمپتون در ورزشگاه سنت مری به میزبانی قدیس ها به جدال هم رفتند که این دیدار با پیروزی مطمئن شاگردان مورینیو خاتمه یافت.

برای اسپرز در این مسابقه هیونگ مین سون کُریایی چهار بار و در دقایق ۴۵، ۴۷، ۶۴ و ۷۳ موفق به گلزنی شد، دیگر گل خروس ها نیز توسط هری کین به ثمر رسید .گل های تیم فوتبال ساوتهمپتون نیز در این مسابقه توسط در دقیقه ۳۲ و در دقیقه ۸۹ از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.همچنین به علاوه پوکر سون در گلزنی و زدن چهار گل، هری کین در دادن پاس گل پوکر کرد و چهار پاس گل به سون داد.این اولین پیروزی فصل تاتنهام بود، اسپیرز نخستین بازی فصل خود را با باخت در برابر اورتون آغاز کرده بودند.

پخش زنده فوتبال تاتنهام ساوتهمپتون – تی وی تو

 

ساوتهمپتون تاتنهام 
۵۲%مالکیت۴۸%
۷شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۵
۴۶۰تعداد پاس۴۱۹
۳۵۴پاس صحیح۳۰۳
۱۲سانتر۶
۳کرنر۲
۱۷خطا۱۸
۲آفساید۶
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام ساوتهمپتون – تی وی تو

پخش زنده بازی تاتنهام و ساوتهمپتون

تیم فوتبال تاتنهام با برتری ۳ بر ۲ خانگی مقابل ساوتهمپتون در بازی تکراری دور چهارم رقابت‌های جام حذفی انگلیس به مرحله یک هشتم نهایی قدیمی‌ترین جام باشگاهی دنیا راه یافت.

در دقیقه ۱۲، شوت تانگوی اندومبله به جک استیونز برخورد کرد و به گل تبدیل شد. اما شین لانگ روی اشتباه هوگو لوریس در دقیقه ۳۴ کار را مساوی کرد. سپس دنی اینگس در دقیقه ۷۲ گل‌زنی کرد و ساوتهمپتون را پیش انداخت، تا این که لوکاس مورا در دقیقه ۷۸ کار را مساوی کرد، و در نهایت سون که با خطای آنگوس گان متوقف شده بود، ضربه پنالتی حاصل را خودش به گل تبدیل کرد.اسپیرز در نهایت با برتری در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۴ بر ۳ راهی مرحله بعد شد.

پخش زنده فوتبال تاتنهام ساوتهمپتون – تی وی تو

 

 

تاتنهام ساوتهمپتون 
۴۳%مالکیت۵۷%
۳شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۱
۳۹۶تعداد پاس۵۲۱
۲۹۵پاس صحیح۴۰۹
۱۴سانتر۲۰
۶کرنر۵
۵خطا۱۲
۱آفساید۵
۱کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام ساوتهمپتون – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی تاتنهام ساوتهمپتون

در ادامه ی بازی های دور چهارم دیدار های جام حذفی انگلیس ، تیم های تاتنهام و ساوتهمپتون به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار ، به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در نیمه ی دوم ، شاهد عملکرد بهتری از دو تیم بودیم. هیونگ مین در دقیقه ی ۵۸ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند و در دقیقه ی ۸۷ بوفال موفق شد ضربه ی اینگلز را وارد دروازه ی تاتنهام کند تا در دقایق آخر حساب کار به تساوی ۱-۱ تبدیل شود.

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام ساوتهمپتون – تی وی تو

 

ساوتهمپتون تاتنهام 
۵۹%مالکیت۴۱%
۴شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۲
۴۶۵تعداد پاس۳۲۷
۳۴۳پاس صحیح۲۱۷
۲۵سانتر۴
۷کرنر۲
۱۴خطا۱۰
۰آفساید۳
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال تاتنهام ساوتهمپتون – تی وی تو