تی وی تو
بنفیکا
سانتا کلارا

شنبه ۶ خرداد ۲۰:۳۰

پخش زنده لیگ پرتغال

بازی زنده بنفیکا سانتا کلارا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بنفیکا سانتا کلارا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بنفیکا سانتا کلارا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال سانتا کلارا – بنفیکا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بنفیکا سانتا کلارا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بنفیکا سانتا کلارا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بنفیکا سانتا کلارا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بنفیکا سانتا کلارا

تیم های بنفیکا و سانتا کلارا در هفته ی بیست و نهم لیگ برتر پرتغال در مقابل هم صف آرایی کردند. کاروالیو با اشتباهش در باز کردن دروازه ی خودی ، بنفیکا را به برتری ۱-۰ رساند اما اشتباه در دقیقه ی ۶۹ نیمه ی دوم با ضربه ی هم تیمی او ، کاروالو جبران و به تساوی ۱-۱ بدل شد. پس از این کل ، بنفیکا حملات سنگین خود را بر دروازه ی سانتا کلارا آغاز کرد و سرانجام ، چیکینیو موفق شد در دقیقه ی ۷۳ خود را به دروازه ی حریف رسانده و گل پیروزی بنفیکا را وارد دروازه ی این تیم کند تا این دیدار با برتری ۲-۱ بنفیکا به پایان رسد. 

پخش زنده فوتبال بنفیکا سانتا کلارا – تی وی تو

 

بنفیکا سانتا کلارا 
۶۲%مالکیت۳۸%
۱شوت در چارچوب ۷
۷شوت خارج از چارچوب۶
۶مهار دروازه بان۰
۵۸۵تعداد پاس۳۴۸
۴۹۷پاس صحیح۲۷۲
۱۶سانتر۱۲
۵کرنر۴
۱۴خطا۱۱
۲آفساید۳
۲کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال بنفیکا سانتا کلارا – تی وی تو