تی وی تو
بازی زنده  ساسولو کالیاری

بازی زنده ساسولو کالیاری

پخش زنده فوتبال ساسولو کالیاری امروز دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای فوتبال سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۳:۱۵ تیم های ساسولو و کالیاری بازی خواهند داشت. ساسولو مقابل کالیاری را آنلاین تماشا کنید. به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ساسولو کالیاری امشب را
ساسولو
کالیاری

دوشنبه ۲۰ آذر ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده فوتبال ساسولو کالیاری امروز دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای فوتبال سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۳:۱۵ تیم های ساسولو و کالیاری بازی خواهند داشت. ساسولو مقابل کالیاری را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ساسولو کالیاری امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال زنده ساسولو و کالیاری به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ساسولو کالیاری را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ساسولو کالیاری را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ساسولو کالیاری را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ساسولو کالیاری

۳۰ آبان ۱۴۰۰

در ادامه بازی‌های هفته سیزدهم سری A ایتالیا ، تیم‌های ساسولو و کالیاری در ورزشگاه چیتا دل تریکولوره به مصاف هم رفتند که تقابل دو تیم در نهایت با تساوی ۲-۲ و تقسیم امتیازات پایان یافت. جان‌لوکا اسکاماکا در دقیقه ۳۷ و دومنیکو براردی در دقیقه ۵۱ (پنالتی) برای ساسولو گلزنی کردند و کالیاری نیز توسط کیتا بالده دیائو در دقیقه ۴۰ و ژائو پدرو در دقیقه ۵۶ (پنالتی) برای کالیاری در این دیدار گلزنی کردند.

در پایان پخش زنده بازی ساسولو کالیاری ساسولو با این تساوی ۱۵ امتیازی شد و در رده دوازدهم جدول رده‌بندی سری A ایستاده است. شاگردان والتر ماتزاری هم هفت امتیازی شدند و به رده نوزدهم جدول ۲۰ تیمی این رقابت‌ها صعود کردند.

پخش زنده بازی ساسولو کالیاری

 

ساسولو کالیاری 
۶۰%مالکیت۴۰%
۴شوت در چارچوب ۴
۱۲شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۲
۵۱۳تعداد پاس۳۳۹
۴۴۹پاس صحیح۲۶۶
۱۴سانتر۱۸
۶کرنر۵
۱۳خطا۱۰
۲آفساید۴
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی ساسولو کالیاری

برچسب‌ها: