زیدان سرمربی فصل آینده پاری‌ سن‌ ژرمن

ژانویه 7, 2022

یک منبع خبری در فرانسه مدعی شد که سرمربی سابق رئال مادرید در پایان فصل جانشین مائوریسیو پوچتینو خواهد شد.

به گزارش تی وی تو و به نقل از خبرگزاری تسنیم، رادیو مونت‌کارلو اعلام کرد باشگاه پاری‌ سن‌ ژرمن، تصمیم گرفته است که فصل آینده زین‌الدین زیدان را به‌عنوان سرمربی استخدام کند و صرفنظر از هر نتیجه‌ای که در پایان فصل جاری رقابت‌های داخلی و اروپایی کسب کند، این کار را انجام خواهد داد.

پاریسی‌ها در اواسط فصل گذشته مائوریسیو پوچتینو را جانشین توماس توخل کردند، اما این مرد آرژانتینی نه تنها نتوانست هدف تیم پاریسی در لیگ قهرمانان را محقق کند، بلکه در لوشامپیونه هم تیمش مغلوب لیل شد و از قهرمانی بازماند. در این فصل اما اوضاع پاریسی‌ها بهتر است و آنها با اختلاف یک‌تاز کورس قهرمانی هستند (۱۳ امتیاز) و در لیگ قهرمانان هم به مرحله یک هشتم نهایی راه یافته‌اند و باید مقابل رئال مادرید به میدان بروند.

با این حال طبق گزارش رادیو مونت‌کارلو، چه پاریسی‌ها در پایان فصل جام ببرند و چه نبرند، زیدان فصل آینده سرمربی این تیم خواهد بود. این رسانه با اشاره به مشکلاتی که پوچتینو برای مدیریت رختکن پاری‌ سن‌ ژرمن دارد، نوشته است که مربی آرژانتینی هم خیلی نسبت به ترک پارک‌دو‌پرنس بی‌میل نیست به خصوص که فصل آینده فرصت کاری خوبی مانند مربیگری در منچستریونایتد وجود خواهد داشت.

مونت‌کارلو یکی دیگر از دلایل باشگاه برای انتخاب زیدان را افزایش شانس پاریسی‌ها برای ترغیب کیلیان امباپه به ماندن در این تیم دانسته است. امباپه تا پایان فصل با PSG قرارداد دارد و حاضر به تمدید آن نیست، چرا که می‌خواهد به رئال مادرید برود. حضور زیدان روی نیمکت پاری‌ سن‌ ژرمن اما ممکن است ستاره فرانسوی را به خاطر علاقه‌ای که به اسطوره کشورش دارد، در پارک دو پرنس نگه دارد.