تی وی تو
فاینورد
زوله

یکشنبه ۳۰ آبان ۱۷:۰۰

پخش زنده اردیویژه هلند

گزارش زنده بازی فاینورد زوله امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی فاینورد زوله را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فاینورد زوله امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال زوله – فاینورد روتردام به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی فاینورد زوله را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی فاینورد زوله را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی فاینورد زوله را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فاینورد زوله را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی فاینورد زوله ۲۴ دی ۹۹

در هفته شانزدهم از لیگ برتر هلند تیم فاینورد در ورزشگاه خانگی خود توانست با یک گل مهمان خود تیم زووله را شکست دهد . در نیمه اول این دیدار دو تیم بازی محتاطانه ای از خود به نمایش گذاشتند و بیشتر سعی در بسته نگه داشتن دروازه خودی داشتند .

با شروع نیمه دوم دیک ادووکات سرمربی فاینورد دو تغییر در ترکیبش اعمال کرد که یکی از آنها جواب اعتماد مربی را در دقیقه ۶۴ با گلزنی داد . لوئیز سینیسترا مهاجم بیست و دو ساله کلمبیایی فاینورد موفق شد گل اول تیمش را به ثمر برساند . بعد از این گل جان استگمن سرمربی نیز تغییراتی را در ترکیب تیمش ایجاد کرد و در تلاش برای بازگرداندن نتیجه مهره های تهاجمی اش را وارد میدان کرد .

با وجود این تلاش ها در پایان گزارش زنده بازی فاینورد زوله تیم زووله موفق به باز کردن دروازه میزبان نشد و این فاینورد بود که به پیروزی و سه امتیاز مسابقه دست پیدا کرد . 

 

پخش زنده بازی فاینورد زوله

 

فاینوردزووله
۵۸مالکیت۴۲
۴شوت در چارچوب ۲
۱۱شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۱
۵۷۹تعداد پاس۴۱۳
۵۰۱پاس صحیح۳۳۸
۳۱سانتر۲۲
۱۰کرنر۵
۶خطا۵
۱آفساید۱
۰کارت زرد۰

پخش زنده بازی فاینورد زوله