تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال زنیت کراسنودار ‌

زنیت سن پترزبورگ
کراسنودار

شنبه ۲۸ فروردین ۲۰:۳۰

پخش زنده لیگ برتر روسیه

پخش زنده بازی زنیت کراسنودار امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی زنیت کراسنودار را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی زنیت کراسنودار امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر روسیه

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال زنیت سن پترزبورگ – کراسنودار به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی زنیت کراسنودار را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی زنیت کراسنودار را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی زنیت کراسنودار را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال زنیت کراسنودار را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی زنیت کراسنودار – ۱۸ آبان ۹۹

در شب پایانی دیدارهای هفته چهاردهم لیگ برتر روسیه تیم زنیت سن ‌پترزبورگ ۳-۱ کراسنودار را شکست داد. در نیمه ی نخست این دیدار ، برگ با گل کردن ضربه ی ایستگاهی تیمش ، کراسنودار را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کرد. نیمه ی دوم اما کاملا در اختیار زنیتی ها بود. آن ها که سردار آزمون را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتند ، در دقیقه ی ۶۴ با ضربه ی کوزائف به تساوی ۱-۱ رسیدند و سپس ، زیبوا در دقیقه ی ۷۹ و سوتورمین در دقیقه ی ۳ وقت اضافه برای این تیم گلزنی کردند . تا با پایان زمان این دیدار ، زنیت با برتری ۳-۱ پیروز این میدان باشد.

 

 

زنیت سن ‌پترزبورگ کراسنودار 
۵۵% مالکیت ۴۵%
۱۰ شوت در چارچوب  ۱
۶ شوت خارج از چارچوب ۳
۰ مهار دروازه بان ۷
۴۹۴ تعداد پاس ۴۰۰
۴۰۹ پاس صحیح ۲۹۱
۳۲ سانتر ۸
۶ کرنر ۲
۶ خطا ۱۰
۵ آفساید ۱
۲ کارت زرد ۲

 

پخش زنده بازی زنیت کراسنودار – ۱۵ تیر ۹۹

از هفته بیست‌وششم لیگ برتر روسیه، زنیت در خانه کراسنودار به میدان رفت و به پیروزی ۴ بر ۲ دست یافت.در این بازی سردار آزمون مهاجم ایرانی که از ابتدا تا دقیقه ۶۶ در ترکیب تیمش حضور داشت و بازی درخشانی از خود برجا گذاشت. وی موفق شد در دقایق ۵  و ۵۲ دبل کند و دیگر گل‌های زنیت توسط زیوبا در دقیقه ۴۵ از روی نقطه پنالتی و سوتورمین در دقیقه ۷۲ زده شد.زنیت با این پیروزی ۶۲ امتیازی شد و قهرمانی‌اش در لیگ برتر روسیه را ۴ هفته مانده به پایان رقابت‌ها مسجل کرد. فاصله زنیت با لوکوموتیو رده دومی به ۱۳ امتیاز افزایش پیدا کرده است.

 

 

کراسنودار  زنیت سن ‌پترزبورگ
۶۲% مالکیت ۳۸%
۱۱ شوت در چارچوب  ۵
۹ شوت خارج از چارچوب ۵
۱ مهار دروازه بان ۸
۴۵۹ تعداد پاس ۲۷۹
۳۸۳ پاس صحیح ۲۰۶
۳۶ سانتر ۱۲
۱۱ کرنر ۱
۱۱ خطا ۱۵
۱ آفساید ۲
۵ کارت زرد ۳

 

 

پخش زنده بازی زنیت کراسنودار – ۱۲ مرداد ۹۸

تیم های زنیت و کراسنودار ، در ادامه ی هفته ی چهارم لیگ برتر روسیه ، با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار ، به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم شاهد افزایش حملات از سوی دو تیم بودیم . در دقیقه ی ۸۰ اشتباه سانتوس در باز کردن دروازه ی خودی ، یک گل به کراسنوداری ها هدیه داد . البته زیبوآ موفق شد در وقت اضافه این گل را جبران کند تا در دقایق آخر ، این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

 

زنیت سن ‌پترزبورگ کراسنودار 
۵۲% مالکیت ۴۸%
۵ شوت در چارچوب  ۱
۶ شوت خارج از چارچوب ۳
۱ مهار دروازه بان ۴
۴۴۸ تعداد پاس ۴۱۴
۳۴۳ پاس صحیح ۳۱۲
۲۹ سانتر ۹
۶ کرنر ۲
۱۱ خطا ۲۲
۱ آفساید ۱
۲ کارت زرد ۴

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت