تی وی تو
زنیت سن پترزبورگ
مالمو

سه‌شنبه ۲ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ مالمو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی زنیت سن پترزبورگ مالمو را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ مالمو امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ مالمو امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال زنیت سن پترزبورگ مالمو به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی زنیت سن پترزبورگ مالمو را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ مالمو را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ مالمو، شما می توانید پخش آنلاین بازی زنیت سن پترزبورگ مالمو را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ مالمو، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال زنیت سن پترزبورگ مالمو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ مالمو – ۷ مهر ۱۴۰۰

در شب دوم از هفته دوم مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، از گروه H تیم های زنیت روسیه و مالمو سوئد به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری قاطعانه ۴ بر ۰ نماینده روسیه به پایان رسید.برای زنیت در این مسابقه کلادینو در دقیقه ۹، دالر کرایف در دقیقه ۴۹، الکساندر استروتمن در دقیقه ۸۰ و وندال در دقیقه ۹۲ موفق به گلزنی شدند.

در پایان گزارش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ مالمو زنیت با کسب این برد پس از شکست در بازی اول مقابل چلسی، سه امتیازی شد.

 

پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ مالمو

زنیت مالمو 
۵۵%مالکیت۴۵%
۹شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۵
۵۵۲تعداد پاس۴۶۱
۴۹۵پاس صحیح۳۹۷
۳۰سانتر۱۰
۱۰کرنر۰
۱۵خطا۱۰
۰آفساید۲
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ مالمو