تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال زنیت سن پترزبورگ لوکوموتیو مسکو

زنیت سن پترزبورگ
لوکوموتیو مسکو

یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۲۰:۳۰

پخش زنده لیگ برتر روسیه

پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ لوکوموتیو مسکو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی زنیت سن پترزبورگ لوکوموتیو مسکو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ لوکوموتیو مسکو امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر روسیه

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال زنیت سن پترزبورگ – لوکوموتیو مسکو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی زنیت سن پترزبورگ لوکوموتیو مسکو را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی زنیت سن پترزبورگ لوکوموتیو مسکو را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی زنیت سن پترزبورگ لوکوموتیو مسکو را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال زنیت سن پترزبورگ لوکوموتیو مسکو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ لوکوموتیو مسکو – ۹ شهریور ۹۹

تیم‌های لوکوموتیو مسکو و زنیت‌ در چارچوب هفته ششم لیگ برتر روسیه با تساوی بدون گل پایان یافت.در نیمه ی نخست شاهد بازی آرام بین دو تیم بودیم اما در ۴۵ دقیقه ی دوم دو تیم فشار ها را بیشتر کردند البته تمام فرصت های مناسب  گلزنی با غفلت بازیکنان از دست رفت .سردار آزمون حضور ۷۳ دقیقه‌ای در ترکیب زنیت داشت و سپس با امیلیانو ریگونی تعویض شد.در جدول رده‌بندی لیگ برتر روسیه تیم زنیت با ۱۳ امتیاز دوم است.

 

 

لوکوموتیو مسکو زنیت 
۴۳% مالکیت ۵۷%
۱ شوت در چارچوب  ۰
۵ شوت خارج از چارچوب ۵
۰ مهار دروازه بان ۱
۴۰۲ تعداد پاس ۴۹۴
۳۱۸ پاس صحیح ۴۰۶
۷ سانتر ۳۵
۲ کرنر ۶
۱۲ خطا ۳
۳ آفساید ۴
۳ کارت زرد ۰

 

 

پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ لوکوموتیو مسکو – ۱۷ مرداد ۹۹

زنیت و لوکوموتیو مسکو در سوپرکاپ روسیه به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر ۱ به سود زنیت به پایان رسید و یاران سردار آزمون به مقام قهرمانی رسیدند. زیوبا در دقیقه ی ۱۴ و اوزدو در دقیقه ی ۶۹ برای زنیت و چورلوکا در دقیقه ی ۷۲ برای لوکوموتیو گلزنی کردند. پس از لیگ برتر و جام حذفی، این سومین جام زنیت است که این فصل بالا می برند.آرتم زیوبا و ماگومد اوزدویف گل های زنیت را به ثمر رساندند. سردار آزمون نیز از ابتدا در بازی بود و دقیقه ۹۰ تعویض شد.

 

زنیت  لوکوموتیو مسکو
۳۷% مالکیت ۶۳%
۳ شوت در چارچوب  ۷
۴ شوت خارج از چارچوب ۷
۶ مهار دروازه بان ۱
۳۴۶ تعداد پاس ۵۶۷
۲۸۸ پاس صحیح ۵۰۰
۱۹ سانتر ۲۷
۵ کرنر ۶
۱۷ خطا ۱۲
۰ آفساید ۲
۴ کارت زرد ۵

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت