تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

زنیت سن پترزبورگ
دینامو مسکو

یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۹:۳۰

پخش زنده لیگ برتر روسیه

بازی زنده زنیت سن پترزبورگ و دینامو مسکو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی زنیت سن پترزبورگ دینامو مسکو را از تی وی تو مشاهده کنید.

بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی زنیت و دینامو مسکو امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال زنیت سن پترزبورگ و دینامو مسکو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی زنیت سن پترزبورگ دینامو مسکو را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی زنیت سن پترزبورگ دینامو مسکو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال زنیت سن پترزبورگ دینامو مسکو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ و دینامو مسکو

زنیت، صدرنشین لیگ روسیه در هفته سیزدهم لیگ برتر به مصاف دینام مسکو رفت که این بازی با برتری ۴ بر ۱ زنیت به پایان رسید. در نیمه ی نخست  کلادینیو در دقیقه ی ۸ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند. در نیمه ی دوم زنیتی ها فوق العاده عمل کردند و  زیوبا، وندل و راکیتسکیف گلزنان زنیت در این بازی بودند. همچنین سردار آزمون که ۹۰ دقیقه بازی کرد، یک پاس گل داد تا این دیدار با نتیجه ی ۴-۱ به پایان برسد.

در پایان پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ و دینامو مسکو زنیت با این نتیجه ۲۹ امتیازی شد و در صدر ایستاد و دینامو مسکو نیز با ۲۳ امتیاز دوم ماند.

 

پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ و دینامو مسکو

 

زنیت، دینام 
۶۰%مالکیت۴۰%
۷شوت در چارچوب۶
۵شوت خارج چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۳
۵۱۶تعداد باس۳۳۹
۴۲۱تعداد پاس صحیح۲۶۰
۱۸سانتر۱۶
۷کرنر۲
۱۰خطا۱۸
۱آفساید۰
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ و دینامو مسکو

 

پخش زنده فوتبال زنیت سن پترزبورگ دینامو مسکو

در ادامه ی بازی های هفته ی هجدهم لیگ برتر روسیه ، تیم های زنیت و دینامو مسکو با هم دیدار کردند.  زیبوا در نیمه ی نخست حسابی خوش درخشید و در دقیقه ی ۱۴ و ۳۴ برای تیمش گلزنی کرد تا زنیتی ها نیمه ی دوم را با برتری ۲-۰ آغاز کنند. در نیمه ی دوم این کو ملیچنکو بود که از این اختلاف امتیاز کم کرد اما ستاره ی ایرانی زنیت ، سردار آزمون که در دقیقه ی ۷۰ تازه وارد زمین شد موفق شد دروازه ی حریف را برای بار سوم باز کند تا با پایان بازی زنده زنیت سن پترزبورگ و دینامو مسکو زنیت به برتری ۳-۱ برسد.

 

پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ دینامو مسکو

 

زنیت  دینامو مسکو
۵۵%مالکیت۴۵%
۵شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۲
۵۳۹تعداد پاس۴۳۴
۴۳۴پاس صحیح۳۴۱
۱۱سانتر۶
۳کرنر۰
۱۱خطا۱۰
۲آفساید۲
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ دینامو مسکو

 

پخش آنلاین بازی زنیت و دینامو مسکو

تیم فوتبال دینامو مسکو در هفته پنجم لیگ برتر روسیه به مصاف زنیت سن پترزبورگ رفت. نیمه نخست به آرامی سپری شد تا اینکه در دقیقه ۴۰، دینامو به برتری رسید و بازیکنان هر دو تیم با نتیجه ۱-۰ راهی رختکن شدند. هر دو تیم در نیمه دوم برخلاف نیمه قبل هجومی بازی کردند. در این نیمه شاهد حملات ناموفق  دینامو بودیم. از دقیقه ۷۴، هر دو تیم خشونت را چاشنی بازی کردند تا اینکه داور در دقیقه ۷۵، به دیمیتری و در دقیقه ۸۶، به ویلمار باریوس کارت قرمز نشان داد و آنها را از بازی اخراج کرد. بازی خشن ادامه داشت. سرانجام با نتیجه ۱-۰ به سود دینامو خاتمه یافت. 

پخش زنده فوتبال زنیت دینامو مسکو – تی وی تو

دینامو مسکوزنیت سن پترزبورگ
۳۶٪مالکیت۶۴٪
۲شوت در چارچوب۴
۴شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۱
۲۷۴تعداد پاس۴۶۸
۲۰۶پاس صحیح۳۹۱
۱۱سانتر۳۲
۱کرنر۱۱
۱۵خطا۱۱
۵آفساید۲
۷کارت زرد۵
۱کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال زنیت دینامو مسکو – تی وی تو

پخش فوتبال زنیت مقابل دینامو مسکو

در هفته نوزدهم بازی های لیگ برتر روسیه، زنیت سن پترزبورگ در ورزشگاه سن پترزبورگ به دیدار دینامو مسکو رفت. فقط ۶ دقیقه از شروع بازی گذشته بود که سردار آزمون با یک ضربه جانانه دروازه دینامو را گشود. بعد از این گل بازیکنان دینامو هجومی بازی کردند اما نه تنها موفق نشدند گل خورده را جبران کنند بلکه در دقیقه ۳۵، برانیسلاو ایوانوویچ گل سوم را ثبت کرد.زنیت که بازی را در دست گرفته بود در زمان تلف شده سومین گل را توسط آرتم زیوبا روانه دروازه میزبان کند تا هر دو تیم با برتری ۳-۰ زنیت راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم، زنیت آرایش دفاعی به خود گرفت اما دینامو هجومی بازی کرد. البته چند موقعیت گلزنی داشت که به ثمر نرسید. در این نیمه اتفاق خاصی جز تعویض های متعدد هر دو تیم نیفتاد و بازی با نتیجه ۳-۰ به سود زنیت پایان یافت. 

پخش زنده فوتبال زنیت دینامو مسکو – تی وی تو

زنیت سن پترزبورگدینامو مسکو
۶۲٪مالکیت
۶شوت در چارچوب
۲شوت خارج از چارچوب
۲مهار دروازه بان
۷۱۰تعداد پاس
۶۳۴پاس صحیح
۱۵سانتر
۴کرنر
۵خطا۱۲
۳آفساید۱
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال زنیت دینامو مسکو – تی وی تو

زنیت مقابل دینامو مسکو پخش زنده

در چارچوب بازی های لیگ برتر روسیه دینامو مسکو میزبان زنیت سن پترزبورگ بود. بازی از ابتدا هجومی آغاز شد. در دقیقه ۱۰، آرتم زیوبا پاس زیبایی از سردار آزمون دریافت کرد و توانست با یک ضربه اولین گل را روانه دروازه میزبان کند. بازی خشن ادامه داشت اما تغییری در نتیجه حاصل نشد و نیمه نخست با برتری ۱-۰ زنیت تمام شد. در نیمه دوم هر دو تیم هجومی و خشن بازی کردند.

در این نیمه شاهد جند حمله و ضد حمله بودیم. بازی به حدی خشن سپری شد که داور در دقیقه ۸۰، به بازیکن دینامو کارت زرد و سپس قرمز نشان داد و فورا او را از بازی اخراج کرد. بازیکنان زنیت از این فرصت استفاده کرده و در دقیقه ۸۸، دومین گل را ثبت کردند تا با نتیجه ۲-۰ پیروز میدان شوند.

دینامو مسکوزنیت سن پترزبورگ
۴۹٪مالکیت۵۱٪
۴شوت در چارچوب۳
۴شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۴
۴۱۰تعداد پاس۴۲۷
۳۲۵پاس صحیح۳۳۳
۱۶سانتر۱۲
۷کرنر۶
۱۴خطا۱۵
۴آفساید۱
۵کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰