تی وی تو
زنیت سن پترزبورگ
اسپارتاک مسکو

یکشنبه ۲ آبان ۱۹:۳۰

پخش زنده لیگ برتر روسیه

گزارش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ اسپارتاک مسکو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی زنیت سن پترزبورگ اسپارتاک مسکو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی زنیت و اسپارتاک مسکو امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال زنیت سن پترزبورگ و اسپارتاک مسکو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی زنیت سن پترزبورگ اسپارتاک مسکو را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید گزارش بازی زنیت سن پترزبورگ و اسپارتاک مسکو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنیت سن پترزبورگ و اسپارتاک مسکو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ اسپارتاک مسکو – ۲۶ آذر ۹۹

در هفته نوزدهم از لیگ برتر روسیه زنیت سن پترزبورگ توانست با برتری سه بر یک اسپارتاک مسکو را شکست دهد . سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت در دقیقه ۸ گل اول تیمش را به ثمر رساند . در دقیقه ۲۲  دژان لوورن مدافع زنیت به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و حساب کار را به تساوی کشاند . راکیتسکی در دقیقه ۷۳ بار دیگر دروازه اسپارتاک را گشود و زنیت بار دیگر از مهمان خود پیش افتاد . در نهایت گزارش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ اسپارتاک مسکو و در دقیقه ۹۳ آرتم زیوبا گل سوم زنیت را به ثمر رساند و این تیم با نتیجه سه بر یک اسپارتاک را شکست داد . 

پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ اسپارتاک مسکو

 

زنیت سن پترزبورگاسپارتاک مسکو
۵۹مالکیت۴۱
۹شوت در چارچوب ۲
۱۰شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۶
۴۴۵تعداد پاس۳۱۷
۳۷۲پاس صحیح۲۴۴
۳۰سانتر۱۰
۸کرنر۲
۱۶خطا۱۴
۴آفساید۱
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ اسپارتاک مسکو

 

پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ اسپارتاک مسکو ۱۲ مهر ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی دهم لیگ برتر روسیه ، تیم های زنیت و اسپارتاک مسکو با هم دیدار کردند. این دیدار جذاب در نهایت با تساوی ۱-۱ به پایان رسید. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید و تنها نتیجه ی آن یک کارت زرد برای سانتوس بود. در ۴۵ دقیقه ی دوم اما زنیت مزد حملاتش را گرفت و در دقیقه  ۶۵ با ضربه ی اروخین به گل اول خود رسید.اسپارتاکی ها پس از این گل بر حملات خود افزودند و در نهایت در دقیقه ی ۸۶ با ضربه ی پونسه توانست این اختلاف را جبران کند. در ادامه بازیکنان دو تیم از فرصت های طلایی پیش آمده استفاده نکردند تا این بازی با نتیجه ی ۱-۱ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال زنیت اسپارتاک مسکو

 

اسپارتاک مسکوزنیت
۵۷%مالکیت۴۳%
۴شوت در چارچوب ۱۱
۶شوت خارج از چارچوب۴
۱۰مهار دروازه بان۳
۵۲۳تعداد پاس۳۸۰
۴۴۷پاس صحیح۲۹۹
۲۳سانتر۲۳
۳کرنر۶
۱۴خطا۱۴
۰آفساید۶
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال زنیت اسپارتاک مسکو – تی وی تو

 

پخش زنده بازی زنیت و اسپارتاک مسکو ۲۹ تیر ۹۹

در مرحله ی نیمه نهایی جام حذفی روسیه ، تیم زنیت در ورزشگاه سن پترزبورگ روسیه میزبان تیم اسپارتاک بود. نیمه ی اول پر گل این دیدار با حملات سنگین دو تیم آغاز شد. با هر ضربه ی بازیکنان توپ بر فراز آسمان مسکو به پرواز در می آمد تا به آن سوی زمین برسد و بازیکنان نیز سبک فیزیکی تری نسبت به دیدار های قبلی خود به کار گرفته بودند. این خشونت های فیزیکی سرانجام سبب گرفتن یک ضربه ی پنالتی برای زنیت شد ، زیوبا نیز با یک ضربه ی زیبا توپ را به گوشه دروازه ی ماکسیمنکو هدایت کرد. با اعلام ۵ دقیقه وقت اضافه ی نیمه ی اول ، اسپارتاک عزم خود را جزم کرد تا اجازه ندهد زنیت پیروزمندانه به رختکن بازگردد.

در ادامه پخش زنده بازی زنیت و اسپارتاک مسکو ، در دقیقه ی ۲+۴۵ ضربه ی سابولو توپ را به دروازه ی زنیت وارد کرد تا نتیجه برابر شود. اما زنیت که قصد کوتاه آمدن نداشت در دقایق پایانی ( ۴۴) با ضربه ی کوزائف به گل دوم رسید. در نیمه ی دوم اسپارتاک سنگین تر به زنیت حمله کرد تا اختلاف ۱ امتیازی را کاهش دهد اما هیچ کدام از تیم ها تا پایان بازی موفق به کسب امتیاز دیگری نشدند تا سرانجام این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ به نفع زنیت به پایان رسید.

پخش زنده بازی زنیت و اسپارتاک مسکو

 

زنیتاسپارتاک مسکو
۵۰%مالکیت۵۰%
۵شوت در چارچوب ۴
۹شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۲
۴کرنر۷
۱۵خطا۱۰
۱آفساید۱
۵کارت زرد۵

پخش زنده بازی زنیت و اسپارتاک مسکو

پخش زنده فوتبال زنیت سن پترزبورگ و اسپارتاک مسکو ۱۰ آذر ۹۸

در یکی از مهمترین دیدار های هفته ی هجدهم لیگ برتر روسیه دو تیم زنیت و اسپارتاک به مصاف هم رفتند. میتوان گفت در این دیدار تیم زنیت هم خوش شانس و هم بد شانس بود. زیرا که توپ در تک گل این رقابت با اشتباه مدافع اسپارتاک ، کوتپوف وارد دروازه ی خودی شد و نتیجه را ۱-۰ به نفع زنیت تغییر داد. ولی در دقیقه ی ۴۹  نیمه ی دوم ، اوزدئو با دریافت کارت زرد دوم ، کارت قرمز دریافت کرد و از زمین اخراج شد تا زنیت با ده بازیکن این رقابت را ادامه دهد.

در ادامه پخش زنده فوتبال زنیت و اسپارتاک مسکو ، اسپارتاک در این بازی بسیار فیزیکی بازی کرد و داور این دیدار ، ویتالی مشکو را مجبور کرد تا چندین کارت زرد به بازیکنان این تیم نشان دهد البته باید اشاره کرد که با وجود فشار زیاد بر دروازه ی زنیت ، این بازیکنان موفق نشدند دفاع محکم زنیت را در هم بشکنند تا در نهایت بازی با نتیجه ی ۱-۰ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال زنیت و اسپارتاک مسکو

 

زنیتاسپارتاک مسکو
۴۷%مالکیت۵۳%
۶شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۶
۳۷۲تعداد پاس۴۱۳
۲۹۱پاس صحیح۳۴۲
۲۱سانتر۲۲
۵کرنر۵
۱۲خطا۱۵
۲آفساید۰
۳کارت زرد۶
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال زنیت و اسپارتاک مسکو