تی وی تو
زنیت سن پترزبورگ
آرسنال تولا

شنبه ۲۴ مهر ۱۴:۳۰

پخش زنده لیگ برتر روسیه

گزارش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ آرسنال تولا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت آنلاین نتیجه بازی زنیت سن پترزبورگ آرسنال تولا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی زنیت و آرسنال تولا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال زنیت و آرسنال تولا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید گزارش آنلاین بازی زنیت سن پترزبورگ و آرسنال تولا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی زنیت سن پترزبورگ آرسنال تولا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال زنیت سن پترزبورگ آرسنال تولا را آنلاین ببینند.

نتیجه زنیت سن پترزبورگ آرسنال تولا – ۲ اسفند ۹۹

در دور یک هشتم نهایی جام حذفی روسیه دیدار دو تیم زنیت سن پترزبورگ و آرسنال تولا با برتری دو بر یک آرسنال به پایان رسید . در این دیدار در دقیقه ۱۹ کوزالف هافبک بیست و هشت ساله زنیت گل اول را برای این تیم به ثمر رساند . کیریل پاچنکو چند دقیقه بعد ، دقیقه ۲۵ گل تساوی را وارد دروازه زنیت کرد . در دقیقه ۳۷ رابرت بائوئر از روی نقطه پنالتی گل دوم آرسنال تولا را به ثمر رساند و در نهایت با پایان زنیت سن پترزبورگ آرسنال تولا بازی با همین نتیجه دو بر یک به سود آرسنال به پایان رسید .

 

زنیت سن پترزبورگ آرسنال تولا

 

زنیت سن پترزبورگ آرسنال تولا

 

زنیت سن پترزبورگ آرسنال تولا  – ۸ آذر ۹۹

در هفته شانزدهم از لیگ برتر روسیه جدال دو تیم زنیت سن پترزبورگ و آرسنال تولا برنده ای نداشت و با تساوی بدون گل به پایان رسید . آرسنال که در این بازی میزبان بود نتوانست از این امتیاز استفاده کند و در نتیجه هر دو تیم به تقسیم امتیازات رضایت دادند . نیمه ی نخست این دیدار ببه آرامی گذشت اما هر دو تیم در نیمه ی دوم بهتر عمل کردند. بعد از خراب دن چند مقعیت مناسب بازیکنان دو تیم از باز شدن قفل دروازه ی حریف ناامید شدند و اینگونه شد که با پایان زنیت و آرسنال تولا زنده با تساوی بدون گل به رختکن بازگشتند. همچنین سردار آزمون مهاجم ملی پوش کشورمان در دقیقه ۶۲ به جای اروخین برای زنیت وارد میدان شد .

زنیت سن پترزبورگ آرسنال تولا

 

آرسنال تولازنیت
۴۲مالکیت۵۸
۱شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۱۲
۱مهار دروازه بان۱
۳۷۱تعداد پاس۵۰۴
۲۵۲پاس صحیح۳۸۷
۱۳سانتر۲۷
۳کرنر۱۰
۱۶خطا۹
۰آفساید۲
۴کارت زرد۱

 

زنیت سن پترزبورگ آرسنال تولا

 

پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ و آرسنال تولا ۲۴ شهریور ۹۹

تیم زنیت در هفته هفتم مسابقات لیگ برتر روسیه ۲۰۲۰-۲۰۲۱ به مصاف آرسنال تولا رفت و با حساب ۳-۱ پیروز شد. نیمه ی نخست این دیدار کاملا در مالکیت زنیت بود و آن ها موفق شدند آن را با برتری ۲-۰ به پایان ببرند. در ابتدای نیمه ی دوم آرسنال موفق شد اختلاف را به ۲-۱ برساند اما دوباره این زنیتی ها بودند که در اواخر این نیمه به گل دست یافتند . سه گل زنیتی‌ها را آندره موستووی (۲۵)، آرتم زیوبا (۳۱) و الکساندر اروخین (۸۶) به ثمر رساندند و تنها گل تیم آرسنال نیز توسط یوری کاوالایو در دقیقه ۶۰ به ثمر رسید.

سردار آزمون در این مسابقه ۷۶ دقیقه در ترکیب زنیت حضور داشت و سپس جای خود را به یوری ژیرکوف داد. تیم زنیت با پیروزی برابر آرسنال ۱۶ امتیازی شد و پس از چند هفته دوباره به صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر روسیه بازگشت.

 

پخش زنده فوتبال زنیت آرسنال تولا – تی وی تو

 

زنیت آرسنال
۵۲%مالکیت۴۸%
۵شوت در چارچوب ۴
۱۳شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۲
۴۸۱تعداد پاس۴۴۱
۴۰۲پاس صحیح۳۵۶
۲۲سانتر۱۲
۵کرنر۳
۱۱خطا۱۵
۳آفساید۱
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال زنیت آرسنال تولا – تی وی تو

 

نتیجه زنده بازی زنیت و آرسنال تولا ۱۹ آبان ۹۸

در هفته شانزدهم لیگ برتر روسیه زنیت در خانه آرسنال تولا به میدان رفت و به پیروزی یک بر صفر رسید. نیمه ی نخست بدون اتفاق خاصی و خیلی آرام به پایان رسید . در نیمه ی دوم تیم ها بر میزان حملات خود افزودند و سرانجام زنیت با تک گل مهاجم ایرانی خود ، سردار آزمون ، در دقیقه ی ۶۳ به برتری ۱-۰ دست پیدا کرد. 

 

پخش زنده فوتبال زنیت آرسنال تولا – تی وی تو

 

آرسنالزنیت
۵۱%مالکیت۴۹%
۴شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۱۰
۳مهار دروازه بان۴
۴۵۸تعداد پاس۴۱۲
۳۶۵پاس صحیح۳۲۹
۱۲سانتر۲۹
۳کرنر۸
۱۱خطا۱۲
۰آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال زنیت آرسنال تولا

 

پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ آرسنال تولا – ۲۲ شهریور ۹۸

تیم زنیت سن پترزبورگ در هفته نهم لیگ روسیه به مصاف آرسنال تولا رفت و با نتیجه ۳-۱ به پیروزی رسید.در نیمه ی اول این بازی ، ضربه ی زیوبا در دقیقه ی ۵ دروازه ی آرسنال را باز کرد و سپس این سردار آزمون بود که ضربه ی ایستگاهی تیمش را در دقیقه ی ۲۲ به تیرک زد تا این نیمه با برتری ۱-۰ زنیت پایان یابد. در نیمه ی دوم پخش زنده بازی زنیت و آرسنال تولا ، که بازی بیشتر در مالکیت زنیتی ها بود ، این تیم موفق شد دریوسی در دقیقه ی ۶۶ و شتو در دقیقه ی ۸۸ به دو گل دیگر دست یابد و آرسنال پس از حملات بسیار تنها یکی از این گل ها را با ضربه ی برخامو در دقیقه ی ۵۶ جبران کند تا این دیدار با اتمام مهلت بازی با نتیجه ی ۳-۱ به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال زنیت آرسنال تولا

 

زنیت آرسنال
۶۳%مالکیت۳۷%
۶شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۳
۶۰۳تعداد پاس۳۵۳
۵۱۸پاس صحیح۲۷۳
۱۶سانتر۳
۲کرنر۲
۲۳خطا۱۳
۲آفساید۱
۱کارت زرد۳

 

گزارش زنده فوتبال زنیت آرسنال تولا