تی وی تو
زنان پاری سن ژرمن
زنان لیون

یکشنبه ۲۳ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده فوتبال زنان

گزارش زنده فوتبال زنان پاری سن ژرمن لیون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی زنان پاری سن ژرمن و لیون را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی زنان پاری سن ژرمن و لیون امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال زنان پاری سن ژرمن و لیون امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال زنان پاری سن ژرمن و لیون به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی زنان پاری سن ژرمن لیون را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی زنان پاری سن ژرمن لیون را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال زنان پاری سن ژرمن لیون، شما می توانید بازی زنان پاری سن ژرمن و لیون زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی زنان پاری سن ژرمن لیون، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال زنان پاری سن ژرمن و لیون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی زنان پاری سن ژرمن لیون ۹ خرداد ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی ها ی هفته ی شانزدهم لیگ یک فرانسه ، تیم بانوان لیون و پاری سن ژرمن در مقابل هم قرار گرفتند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار نیز همچنان شاهد سرعت  پایین دو تیم بودیم و تمام چند موقعیت مناسب نیز با غفلت بازیکنان هر دو تیم از بین رفت تا با پایان گزارش زنده فوتبال زنان پاری سن ژرمن لیون قفل دروازه ها همچنان بسته بماند.

 

پخش زنده بازی زنان پاری سن ژرمن لیون

 

پخش زنده بازی زنان پاری سن ژرمن لیون

 

پخش زنده بازی زنان پاری سن ژرمن لیون ۲۹ فرودین ۱۴۰۰

تیم بانوان پاری سن ژرمن و لیون در مرحله ی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با هم دیدار کردند. ماکاریو در دقیقه ی ۴ با یک ضربه ی دیدنی موفق شد دروازه ی پاریس را باز کند اما ۲۰ دقیقه ی بعد ، جوریو این برتری را از حریف ربود تا نیمه ی نخست با تساوی ۱-۱ به پایان برسد. در نیمه دوم رنارد با اشتباهش دروازه ی خودی را باز کرد و یک گل به پاریسی ها هدیه داد . در ادامه ی گزارش زنده فوتبال زنان پاری سن ژرمن لیون لیون موفق به جبران این اشتباه نشد و در نهایت پاری سن ژرمن به برتری ۲-۱ رسید.

پخش زنده بازی زنان پاری سن ژرمن لیون

 

لیون پاری سن ژرمن
۴۷%مالکیت۵۳%
۳شوت در چارچوب ۴
۰شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۲
۳۵۴تعداد پاس۳۸۰
۲۱۶پاس صحیح۲۶۷
۷سانتر۲۳
۳کرنر۱۰
۱۱خطا۱۲
۱آفساید۳
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی زنان پاری سن ژرمن لیون