تی وی تو
زنان منچسترسیتی
چلسی

یکشنبه ۲۳ آبان ۱۷:۳۰

پخش زنده فوتبال زنان

گزارش زنده فوتبال زنان منچسترسیتی چلسی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی زنان منچسترسیتی و چلسی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی زنان منچسترسیتی و چلسی امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال زنان منچسترسیتی و چلسی امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال زنان منچسترسیتی و چلسی به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی زنان منچسترسیتی چلسی را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی زنان منچسترسیتی چلسی را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال زنان منچسترسیتی چلسی، شما می توانید بازی زنان منچسترسیتی و چلسی زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی زنان منچسترسیتی چلسی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال زنان منچسترسیتی و چلسی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی زنان منچسترسیتی چلسی ۹ آبان ۱۴۰۰

در دور نیمه نهایی از جام حذفی زنان انگلیس تیم زنان چلسی موفق شد در یک بازی برتر تیم زنان منچستر سیتی را با سه گل شکست دهد . در نیمه اول این مسابقه و در دقیقه ۲۳ ارین کوتبرت گل اول چلسی را به ثمر رساند . پنج دقیقه بعد و در دقیقه ۲۸ ملانی لوپیتلز برای بار دوم دروازه سیتی را گشود . نیمه اول با برتری دو گله چلسی پایان یافت .

در نیمه دوم تیم زنان منچستر سیتی که چیزی برای از دست دادن نداشت یکپارچه حمله شد اما با دفاع و مقاومت تیم چلسی مواجه شد . بر خلاف جریان بازی این چلسی بود که دوباره به گل رسید و این انگلند بود که در دقیقه ۸۹ گل سوم را وارد دروازه منچسترسیتی کرد . در نهایت با پایان  گزارش زنده فوتبال زنان منچسترسیتی چلسی چلسی با برتری سه بر صفر به فینال جام حذفی زنان انگلیس راه یافت .

پخش زنده بازی زنان منچسترسیتی چلسی ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

از سری رقابتهای لیگ برتر زنان انگلیس موسوم به سوپر لیگ دو تیم چلسی و منچستر سیتی به مصاف هم رفتند که در نهایت این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید . سامانتا کر اولین گل را برای چلسی در دقیقه ۲۵ به ثمر رساند و این تیم را با یک گل پیش انداخت . کلویی کلی سه دقیقه بعد و در دقیقه ۲۸ گل تساوی را برای سیتی وارد دروازه چلسی کرد . در ادامه نیمه اول بار دیگر چلسی با گلزنی از حریف خود پیش افتاد . اینبار هاردر دقیقه ۳۴ از روی نقطه پنالتی گل دوم چلسی را به ثمر رساند . نیمه اول این دیدار با برتری دو بر یک چلسی به پایان رسید .

در نیمه دوم تیم منچسترسیتی که به دنبال گل دوم فشار حملات خود را افزایش داد و موفق شد در دقیقه ۷۴ توسط همپ بار دیگر نتیجه بازی را به تساوی بکشاند . این نتیجه تا پایان گزارش زنده فوتبال زنان منچسترسیتی چلسی باقی ماند و دو تیم به تک امتیاز از این بازی رضایت دادند.

 

پخش زنده بازی زنان منچسترسیتی چلسی

 

پخش زنده بازی زنان منچسترسیتی چلسی