تی وی تو
زنان فرانسه
زنان قزاقستان

جمعه ۵ آذر ۲۳:۴۰

پخش زنده فوتبال زنان

گزارش زنده فوتبال زنان فرانسه زنان قزاقستان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی زنان فرانسه و زنان قزاقستان را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی زنان فرانسه و زنان قزاقستان امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال زنان فرانسه و زنان قزاقستان امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال زنان فرانسه و زنان قزاقستان به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی زنان فرانسه زنان قزاقستان را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی زنان فرانسه زنان قزاقستان را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال زنان فرانسه زنان قزاقستان، شما می توانید بازی زنان فرانسه و زنان قزاقستان زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی زنان فرانسه زنان قزاقستان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال زنان فرانسه و زنان قزاقستان را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال زنان فرانسه زنان قزاقستان – ۱۱ آذر ۹۹

تیم ملی زنان فرانسه و قزاقستان در یکی از بازی های انتخابی جام ملت های اروپا در مقابل هم قرار گرفتند. فرانسوی ها با بازی درخشان خود موفق شد نتیجه ی عجیب ۰-۱۲ را کسب کنند. نیمه ی نخست این دیدار طوفانی بود. دیانی در دقیقه ی ۷ و ۱۷ ، کاتوتو در دقیقه ی ۱۲ و ۱۶ برای تیمشان دبل کردند. سایر گل های این تیم در  دقیقه ی آلمیدا در دقیقه  ی ۵ ، دالی در دقیقه ی ۲۴ و پریسه در دقیقه ی ۳۳ به ثبت رسید. با سوت بین دو نیمه فرانسوی ها به برتری ۷-۰ رسیدند. در نیمه ی دوم ، کاسکارینو در دقیقه ی ۵۰ ، لورن در دقیقه ی ۵۸ ، مارونی در دقیقه ی ۶۷ ، بالتیمور در دقیقه ی ۷۱ و متئو در دقیقه ی ۸۳ برای این تیم گلزنی کردند. در پایان گزارش زنده فوتبال زنان فرانسه زنان قزاقستان قزاقستانی ها مات و مبهوت از این نتیجه به رختکن بازگردند.

 

پخش زنده فوتبال زنان فرانسه زنان قزاقستان

 

پخش زنده فوتبال زنان فرانسه زنان قزاقستان