تی وی تو
زنان بارسلونا
زنان آرسنال

سه‌شنبه ۱۳ مهر ۲۲:۳۰

پخش زنده فوتبال زنان

پخش زنده بازی زنان بارسلونا آرسنال امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی زنان بارسلونا آرسنال را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی زنان بارسلونا آرسنال امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی زنان بارسلونا آرسنال امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال زنان بارسلونا آرسنال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی زنان بارسلونا آرسنال را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی زنان بارسلونا آرسنال را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی زنان بارسلونا آرسنال، شما می توانید پخش آنلاین بازی زنان بارسلونا آرسنال را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی زنان بارسلونا آرسنال، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال زنان بارسلونا آرسنال را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی زنان بارسلونا آرسنال – مرداد ۹۸ 

در دیدار دوستانه بین دو تیم بانوان آرسنال و بارسلونا این آبی اناری ها بودند که توانستند حریف لندنی خود را با نتیجه پنج بر دو شکست دهند . این آرسنال بود که در دقیقه ۳۶ توسط مک کیب به گل اول دست پیدا کرد . در دقیقه ۴۳ گویارو بازی را به تساوی کشاند . یک دقیقه بعد اشوالا گل دوم بارسلونا را به ثمر رساند . در نیمه دوم باز این بارسلونا بود که گلزنی کرد و باز هم اشوالا . در دقیقه ۳۱ اشوالا را خود را دو گله و تیم خود را سه گله کرد . در دقیقه ۷۱ مدینا گل چهارم بارسلونا را به وارد دروازه لندنی کرد . کیم لیتل در دقیقه ۷۶ برای آرسنال گلزنی کرد و اختلاف را به دو گل رساند . اما در دقیقه ۸۱ مدینا گل پنجم را به ثمر رساند و توانست در این بازی دبل کند . در پایان پخش زنده بازی زنان بارسلونا آرسنال ، تیم بارسلونا ۵-۲ پیروز این دیدار شد.

پخش زنده بازی زنان بارسلونا آرسنال – ۱۳ مهر ۹۱

در دیدار برگشت از دور یک شانزدهم نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان بانوان دو تیم بارسلونا و آرسنال به مصاف هم رفتند که آرسنال توانست با نتیجه چهار بر صفر شکست دهد . جنیفر بیتی در دقایق ۵۳ ، ۷۸ ، ۹۰ توانست سه گل از چهار گل را به ثمر برساند و گل چهارم را کیم لیتل در دقیقه ۵۷ وارد دروازه حریف  کرد . با پایان پخش زنده بازی زنان بارسلونا آرسنال  ،آرسنال در مجموع با نتیجه هفت بر صفر بارسلونا را شکست داد و به مرحله بعد صعود کرد .