تی وی تو
زنان اینترمیلان
زنان ورونا

یکشنبه ۲۳ آبان ۱۷:۰۰

پخش زنده فوتبال زنان

گزارش زنده فوتبال زنان اینترمیلان ورونا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی زنان اینترمیلان و زنان ورونا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی زنان اینترمیلان و زنان ورونا امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال زنان اینترمیلان و زنان ورونا امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال زنان اینترمیلان و زنان ورونا به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی زنان اینترمیلان ورونا را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی زنان اینترمیلان ورونا را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال زنان اینترمیلان ورونا، شما می توانید بازی زنان اینترمیلان و زنان ورونا زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی زنان اینترمیلان ورونا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال زنان اینترمیلان و زنان ورونا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی زنان اینترمیلان ورونا ۹ اسفند ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی چهاردهم رقابت های سری آ بانوان ، تیم زنان اینتر در مقابل تیم زنان هلاس ورونا قرار گرفت. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. دقایق ابتدایی نیمه ی دوم نیز به آرامی سپری شد و با نزدیک شدن به پایان گزارش زنده فوتبال زنان اینترمیلان ورونا ، مائورو موفق شد ضربه ی خود را درون دروازه ی هلاس جای دهد تا اینتر را به برتری ۱-۰ برساند. 

 

پخش زنده بازی زنان اینترمیلان ورونا

 

پخش زنده بازی زنان اینترمیلان ورونا

 

پخش زنده بازی زنان اینترمیلان ورونا ۱۶ شهریور ۹۹

 تیم زنان اینتر در مقابل تیم زنان هلاس ورونا ، در هفته ی سوم سری آ بانوان در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار طوفانی آغاز شد و در طول آن مولر در دقیقه ی ۱۳ و ۴۵ برای اینتر و براکونزی در دقیقه ی ۳۶ برای هلاس گلزنی کردند تا دو تیم با نتیجه ی ۲-۱ راهی رختکن شوند. در نیمه ی دوم از آن بازی هیجان انگیز خبری نبود . تنها با نزدیک شدن به پایان گزارش زنده فوتبال زنان اینترمیلان ورونا بازی به خشونت کشیده شد که این خشونت باعث اخراج سیمونتی از زمین شد.

پخش زنده بازی زنان اینترمیلان ورونا

 

پخش زنده بازی زنان اینترمیلان ورونا