تی وی تو
زنان آلمان
زنان اسرائیل

سه‌شنبه ۴ آبان ۱۷:۳۵

پخش زنده فوتبال زنان

گزارش زنده فوتبال زنان آلمان زنان اسرائیل امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی زنان آلمان و زنان اسرائیل را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی زنان آلمان و زنان اسرائیل امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال زنان آلمان و زنان اسرائیل امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال زنان آلمان و زنان اسرائیل به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی زنان آلمان زنان اسرائیل را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی زنان آلمان زنان اسرائیل را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال زنان آلمان زنان اسرائیل، شما می توانید بازی زنان آلمان و زنان اسرائیل زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی زنان آلمان زنان اسرائیل، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال زنان آلمان و زنان اسرائیل را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی زنان آلمان زنان اسرائیل – ۲۹ مهر ۱۴۰۰

تیم ملی زنان اسرائیل و آلمان  برای اولین بار و در رقابت های انتخابی جام جهانی بانوان  به مصاف هم رفتند. دیبریتز در دقیقه ی ۱۳ ضربه ی ایستگاهی تیمش را به تیرک زد اما چند دقیقه ی بعد این هوت بود که موفق شد این اشتباه را جبران کرده و آلمانی ها را به برتری ۱-۰ برساند. در نیمه ی دوم بازی بیشتر در میانه میدان در جریان بود و شاهد ضربه ی موفقش نبودیم تا در نهایت با پایان گزارش زنده فوتبال زنان آلمان زنان اسرائیل آلمان با همان برتری ۱–۰ تیم پیروز شود.

 

پخش زنده بازی زنان آلمان زنان اسرائیل

 

پخش زنده بازی زنان آلمان زنان اسرائیل