رونمایی از پیراهن دوم رئال: تیره و جذاب

جولای 21, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی با نزدیک شدن به آغاز فصل جدید کم کم تمامی تیم‌های اروپایی در حال رونمایی از پیراهن‌هایی هستند که قرار است در فصل آینده به تن کنند.

شرکت‌های بزرگی مانند آدیداس، نایکی و پوما در چند هفته اخیر تصاویر مربوط به پیراهن‌های جدید تیم‌های مختلف بزرگ و پرطرفدار اروپا را منتشر کرده‌اند و باشگاه‌ها امیدوار هستند که درآمد قابل توجهی از محل فروش پیراهن داشته باشند.

پیراهن اول رئال مادرید چند هفته قبل توسط آدیداس رونمایی شده بود و حالا نوبت به پیراهن دوم این تیم رسیده که تصاویر آن دقایقی قبل منتشر شد.

ستاره‌های رئال مادرید از جمله وینیسیوس جونیور، کاماوینگا، فدریکو والورده و داوید آلابا در این تصاویر در حالی که پیراهن تیره‌رنگ رئال را بر تن دارند به چشم می‌خورند.

این پیراهن شطرنجی و به رنگ مشکی و بنفش است و خطوط طلایی که در پیراهن اول به کار رفته، روی آستین این پیراهن هم به چشم می‌خورد.

رئال مادرید پیش از این هم از رنگ تیره در پیراهن دوم و سومش استفاده کرده و با استقبال خوبی از سوی هوادارانش در سراسر دنیا روبرو شده بود و آدیداس به همین دلیل بار دیگر به استفاده از این طیف رنگی روی آورد.