رونالدو جانشین امباپه در پاریس و هم‌تیمی مسی !

ژانویه 12, 2022

مارکا مدعی است سران پاری سن ژرمن در حال طراحی یک نقشه برای جذب کردن کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی منچستریونایتد در تابستان آینده هستند و می‌خواهند او جانشین کیلیان امباپه شود.

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، در تابستان گذشته زمانی که بحث و اخبار راجع به علاقه رئال مادرید به کیلیان امباپه بالا گرفت، ناصر الخلیفی مالک متمول پی‌اس‌جی خرید کریستیانو رونالدو ستاره آن زمان یوونتوس را در نظر داشت، اما در نهایت این مهاجم ۳۶ ساله به منچستریونایتد پیوست.

حالا مارکا ادعا می‌کند که با پایان یافتن قرارداد کیلیان امباپه در پاریسن ژرمن، او به صورت رایگان راهی رئال مادرید خواهد شد و کریستیانو رونالدو به پارک دو پرنس خواهد رفت. اخیرا اخبار زیادی مبنی بر شکراب شدن رابطه میان برنده پنج توپ طلا و رالف رانگنیک به گوش می‌رسید، ما باید در نظر گرفت که آیا تنها پس از ۱۲ ماه حضور دوباره در الدترافورد، می‌خواهد از این باشگاه برود یا خیر.

مارکا در این باره معتقد است که رونالدو از هم تیمی‌شدن با لیونل مسی به شدت استقبال می‌کند و اگر رانگنیک به همین روندش ادامه دهد، جدایی او از شیاطین سرخ اجتناب ناپذیر است.

همه این موارد، تنها با پیوستن امباپه به رئال مادرید امکان پذیر است و البته قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ چند بار به صورت آشکار، عشق و علاقه‌اش را به لوس بلانکوس اعلام کرده است.