رهایی دو ستاره آلمانی: آماده شدن برای یورو

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، حذف بایرن مونیخ از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با قبول شکست برابر رئال مادرید در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی به این معناست که آنها در این فصل دیگر جامی را به دست نخواهند آورد و تنها برای کسب عنوان نایب قهرمانی در بوندسلیگا تلاش می‌کنند.

هرچند بایرن مصمم است که این جایگاه را هم به اشتوتگارت واگذار نکند، اما به نظر می‌رسد که تعدادی از بازیکنان این تیم که چند هفته سخت و پرفشار را سپری کرده‌اند، حالا این فرصت را خواهند داشت که تا پایان فصل کمی استراحت کنند.

رسانه‌های نزدیک به بایرن مونیخ مدعی شده‌اند که سانه و موسیالا در چند هفته اخیر با تزریق چندین آمپول و استفاده مداوم از مسکن‌ها در زمین حاضر بوده‌اند و حالا قرار است در بازی روز یکشنبه برابر ولفسبورگ در ترکیب حضور نداشته باشند و استراحت کنند.

موسیالا یکی از مهره‌های کلیدی یولیان ناگلزمان در ترکیب تیم ملی آلمان در رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ خواهد بود و این احتمال وجود دارد که تا پایان فصل فرصت ریکاوری به او داده شود تا بتواند به خوبی برای حضور و درخشش در یورو ۲۰۲۴ که به میزبانی آلمان برگزار خواهد شد آماده شود.