تی وی تو
فوتبال  موناکو رنس زنده

فوتبال موناکو رنس زنده

پخش زنده فوتبال موناکو رنس امروز شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ دسته اول فرانسه و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم های موناکو و رنس بازی خواهند داشت. موناکو مقابل رنس را آنلاین تماشا کنید. به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی موناکو و رنس امشب
موناکو
رنس

شنبه ۲۳ دی ۱۹:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده فوتبال موناکو رنس امروز شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ دسته اول فرانسه و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم های موناکو و رنس بازی خواهند داشت. موناکو مقابل رنس را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی موناکو و رنس امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال رنس و موناکو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی موناکو و رنس را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش بازی موناکو و رنس را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی موناکو و رنس را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال موناکو و رنس را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال موناکو رنس

۱۵ مهر ۱۴۰۲

تیم های موناکو و رنس در هفته سیزدهم لیگ یک فرانسه با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل رو به پایان بود که جاکوبز در واپسین دقایق موفق شد موناکو را به برتری ۱-۰ برساند. در نیمه دوم ها این موناکویی ها بودند که شروع خوبی داشتند.

این تیم در همان دقایق ابتدایی با ضربه بن یدر  و بالوگون به گل دوم و سوم دست یافت اما این بار، چند دقیقه بعد توما ضربه ایستگاهی رنس را وارد دروازه دورتموند کرد تا بازی با نتیجه ۳-۱ دنال شود. در ادامه پخش زنده فوتبال موناکو رنس بازی به خشونت کشیده شد اما شاهد باز شدن دوباره دروازه ها نبودیم تا در نهایت موناکو پیروزمندانه راهی رختکن شود.

پخش زنده فوتبال موناکو رنس

رنس موناکو 
۵۴%مالکیت۴۶%
۴شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۳
۴۲۱تعداد پاس۳۶۵
۳۳۵پاس صحیح۲۸۱
۳۸سانتر۱۳
۱۰کرنر۵
۱۰خطا۱۴
۳آفساید۵
۰کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال موناکو رنس

برچسب‌ها: