تی وی تو
فوتبال  رنجرز اسپارتا پراگ زنده

فوتبال رنجرز اسپارتا پراگ زنده

پخش زنده فوتبال رنجرز اسپارتا پراگ، امروز پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ اروپا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های رنجرز و اسپارتا پراگ بازی خواهند داشت. رنجرز مقابل اسپارتا پراگ را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال رنجرز و اسپارتا پراگ به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان
رنجرز
اسپارتا پراگ

پنجشنبه ۱۸ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ اروپا

پخش زنده فوتبال رنجرز اسپارتا پراگ، امروز پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ اروپا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های رنجرز و اسپارتا پراگ بازی خواهند داشت. رنجرز مقابل اسپارتا پراگ را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال رنجرز و اسپارتا پراگ به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی رنجرز اسپارتا پراگ را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی رنجرز اسپارتا پراگ را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال رنجرز اسپارتا پراگ، شما می توانید بازی رنجرز و اسپارتا پراگ زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی رنجرز اسپارتا پراگ، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال رنجرز و اسپارتا پراگ را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رنجرز اسپارتا پراگ

۸ مهر ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی دوم لیگ اروپا ، تیم های اسپارتا پراگ و رنجرز با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار هانکو موفق شد دروازه ی حریف را باز کند تا اسپارتا با برتری ۱-۰ راهی رختکن شود. در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم بازی به آرامی دنبال شد اما هرچه به پایان گزارش زنده فوتبال رنجرز اسپارتا پراگ نزدیک می شدیم ، میزان خشونت بالا می رفت تا آنجا که کامارا با کارت زرد دوم اخراج شد و این دیدار با نتیجه ی ۱-۰ به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی رنجرز اسپارتا پراگ

 

اسپارتا پراگرنجرز 
۴۴%مالکیت۵۶%
۵شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۴
۳۷۵تعداد پاس۴۸۱
۲۶۵پاس صحیح۳۶۷
۱۱سانتر۲۱
۲کرنر۵
۹خطا۱۴
۰آفساید۴
۲کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی رنجرز اسپارتا پراگ