رقابت یونایتد با لیورپول: این ستاره مال ماست!

آگوست 6, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، منچستریونایتد در تلاش است تا تیمش را در این پنجره نقل و انتقالات تابستانی تقویت کند و بازیکنان مدنظر اریک تن‌هاخ را برای او به خدمت بگیرد.

آنها از مدتی قبل شرایط گورتسکا را زیر نظر داشتند  و حالا قصد دارند پیشنهادی رسمی را برای جذب این بازیکن به بایرن مونیخ ارائه کنند تا در صورت توافق، او هرچه زودتر به تمرینات این تیم در آستانه شروع رقابت‌های لیگ برتر انگلیس اضافه شود.

اسکای اسپورت خبر داده که یونایتد به صورت جدی به دنبال جذب یک هافبک دفاعی باکیفیت است و این بازیکن گزینه اصلی آنها برای استفاده در این پست خواهد بود و به همین دلیل مذاکرات برای انتقال او آغاز شده است.

این در حالی است که آنها تنها باشگاه بزرگ اروپایی نیستند که قصد دارند این بازیکن را به خدمت بگیرند. لیورپول دیگر مشتری جدی گورتسکا است که از مدتی قبل شرایط او را زیر نظر داشته است. از یوونتوس و اتلتیکو مادرید هم به عنوان دیگر مشتریان او نام برده می‌شود.

این ستاره آلمانی در تمرینات پیش فصل بایرن و در تور آسیا از فهرست بازیکنان مورد علاقه توماس توخل کنار گذاشته شد و سرمربی بایرن ترجیح می‌دهد از کنراد لیمر که خرید جدید این باشگاه است استفاده کند.