رسمی: گران‌ترین دروازه‌بان دنیا در رئال مادرید

آگوست 14, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، مصدومیت تیبو کورتوا از ناحیه رباط صلیبی باعث شد که رئال مادرید چاره‌ای جز جذب دروازه‌بان جدید نداشته باشد.

ستاره بلژیکی رئال مادرید باید پایش را به تیغ جراحان بسپارد و حدود شش تا ۹ ماه از میادین دور خواهد بود و احتمالا فصل ۲۴-۲۰۲۳ را به صورت کامل از دست می‌دهد که خبر بسیار بدی برای این تیم بود.

بلافاصله پس از مصدومیت کورتوا بود که تلاش برای پیدا کردن بهترین گزینه ممکن از سوی مدیران رئال آغاز شد و نام بسیاری از دروازه‎‌بانان حاضر در فوتبال اروپا از داوید دخیا تا یاسین بونو در کنار نام این تیم به گوش رسید.

همین موضوع باعث شد که مدیر ورزشی و رییس باشگاه بایرن مونیخ در نشست خبری روز گذشته برای معارفه هری کین، مهر تاییدی به انتقال کپا به رئال مادرید بزنند و مدعی شوند که مذاکرات آنها به خاطر ارائه پیشنهاد از سوی رئال نیمه کاره ماند و این بازیکن تصمیم گرفت رئال را انتخاب کند تا به کشورش برگردد.

رئال مادرید هم دقایقی قبل با انتشار بیانیه‌ای به صورت رسمی اعلام کرد که برای انتقال قرضی و یک‌ساله این بازیکن با چلسی به توافق رسیده است. گفته می‌شود که مبلغ پرداخت شده برای این انتقال قرضی به مدت یک فصل یک میلیون یورو است.

این بازیکن قرار است روز سه‌شنبه از ساعت ۱۳:۳۰ به وقت مادرید به صورت رسمی به عنوان بازیکن و دروازه‌بان جدید رئال مادرید معرفی شود و پس از آن با رسانه‌ها گفت‌وگو خواهد کرد.