رسمی: کاپیتان بارسلونا در پایان فصل جدا می‌شود

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، پس از مدت‌ها گمانه‌زنی و شایعات متفاوت به صورت رسمی اعلام شد که بوسکتس در پایان فصل از باشگاه بارسلونا جدا خواهد شد.

صفحات رسمی این باشگاه در شبکه‌های اجتماعی دقایقی قبل اعلام کردند که این بازیکن در چند بازی پیش رو برای آخرین بار بازوبند کاپیتانی بارسا را به بازو خواهد بست و با پیراهن این تیم به میدان خواهد رفت.

قرارداد این هافبک اسپانیایی در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و مدیران این باشگاه پیشنهادی را برای تمدید قرارداد به او ارائه کرده بودند. همچنان ژاوی هرناندز به عنوان دوست و هم تیمی‌ قدیمی به او گفته بود که رویش حساب می‌کند اما این موارد برای بوسکتس کافی نبود.

این بازیکن که در ماه جولای سال جاری میلادی ۳۵ ساله می‌شود تصمیم گرفت که زمان ایجاد تغییر در زندگی حرفه‌ای و شخصی‌اش رسیده است.

هرچند او هنوز فاش نکرده که قرار است فصل آینده در چه تیمی بازی کند اما موضوعی که مشخص و قطعی است این است که او از دنیای فوتبال خداحافظی نخواهی کرد و راهی باشگاه دیگری می‌شود.

گفته می‌شود که پیشنهاداتی از چند باشگاه در لیگ فوتبال آمریکا به دست بوسکتس رسیده و البته که پیشنهادهای جذابی هم از باشگاه‌های عربستانی ارائه شده اما تصمیم نهایی او هنوز مشخص نیست.

بعضی از رسانه‌های اسپانیایی از احتمال هم بازی شدن دوباره این بازیکن با لیونل مسی در لیگ عربستان خبر می‌دهند اما باید منتظر ماند و دید که در نهایت او چه تصمیمی برای آینده خواهد گرفت.

بوسکتس از سال ۲۰۰۸ تا به حال پیراهن بارسلونا را به تن داشته و پیش از این هم در تیم‌های پایه بارسا بازی کرده بود و حالا پس از ۱۵ سال باید نوکمپ را به مقصد باشگاه جدیدش ترک کند.