تی وی تو

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، تابستان گذشته باشگاه رئال مادرید، وینسیوس توبیاس را قرضی با بند خرید ۱۰ میلیون یورویی از شتاختار دونتسک اوکراین جذب کرد. پس از جنگ اوکراین و روسیه فیفا به بازیکنان خارجی شاغل در لیگ اوکراین اجازه جدایی داد و وینیسیوس نیز قرضی به رئال رفت.

هدف این بود او مدتی برای تیم دوم بازی کند و سپس کارلو آنچلوتی او را به تیم اول ببرد اما علی‌رغم شروع خوب و حتی چند بار حضور در فهرست تیم اول، وینیسیوس افت کرد و حتی در پلی آف صعود به دسته دوم از سوی رائول گونزالس (مربی تیم دوم رئال) مورد استفاده قرار نگرفت.

در نهایت رئال بند خرید او را فعال نکرد و به نظر می‌رسید به شاختار برمی‌گردد تا راهی تیمی دیگر شود اما سه هفته پیش آاس اعلام کرد که رئال با باشگاه اوکراینی برای تمدید قرارداد قرضی وینیسیوس توافق کرده و او یک سال دیگر نیز در اختیار باشگاه مادریدی خواهد بود.

دقایقی پیش نیز رسما اعلام شد که وینیسیوس توبیاس با قراردادی قرضی و یک ساله به ارزش ۵۰۰ هزار یورو با بند خرید غیراجباری ۱۵ میلیون یورویی در رئال ادامه خواهد داد به این امید که این بار بتواند باشگاه مادریدی را به خرید دائمی خود متقاعد کند. او این فرصت را دارد تا زیر نظر رائول در تیم دوم رئال بدرخشد و توسط کارلو آنچلوتی به تیم اول نیز فرا خوانده شود.