رسمی: هموطن امری، دومین خرید تابستانی ویلا

جولای 13, 2023

به گزاش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، در روزهای گذشته خبرهایی درباره موافقت شخصی استون‌ویلا با پائو تورس، مدافع اسپانیایی ویارئال، منتشر شده بود و امروز باشگاه انگلیسی رسما اعلام کرد تورس را به خدمت گرفته است.

اونای امری، سرمربی استون‌ویلا، از شروع تابستان پائو تورس را به عنوان یکی از مهم‌ترین مهره‌های مد نظرش به مدیران باشگاه اعلام کرده بود. این دفاع وسط چپ‌پا در گذشته و زمانی که امری هدایت ویارئال را بر عهده داشت بازیکن او بود و مربی اسپانیایی شناختی کامل از او دارد.

تورس فصل گذشته بازیکنی کلیدی برای ویارئال بود و ۳۹ بار برای تیم اسپانیایی به میدان رفت. او برای تیم ملی اسپانیا هم ۲۳ بازی ملی انجام داده و در جام جهانی ۲۰۲۲ هم با لاروخا در قطر حضور داشت.

استون‌ویلا تا کنون یوری تیلمانز از لسترسیتی را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت گرفته بود و پائو تورس دومین خرید ویلا در تابستان امسال به حساب می‌آید.

این مدافع اسپانیایی در دوران مربی‌گری اونای امری در ویارئال از ستون‌های اصلی خط دفاعی او بود و حتی زمانی که امری این تیم را ترک کرد و کیکه ستین، سرمربی سابق بارسا، هدایت ویارئال را به عهده گرفت، تورس همچنان به عنوان گزینه اول در پست دفاع وسط به خدمت گرفته شد.

پائو تورس برخلاف انتظار به سبکی بازی می‌کند که دوئل‌های هوایی را نمی‌توان از نقاط قوتش دانست. او در رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ به دلیل همین ضعفش در توپ‌های بلند عملکرد خوبی در خط دفاعی اسپانیا نداشت و مورد انتقاد رسانه‌های این کشور قرار گرفت.
>