رسمی: مهاجم آرژانتینی یوونتوس جدا شد

آگوست 29, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، سوله در ژانویه ۲۰۲۰ به یوونتوس پیوست و از همان زمان در حالی که تنها ۱۷ سال داشت نمایشی درخشان در ترکیب تیم جوانان این باشگاه به نمایش گذاشت.

او در طول فصل ۲۱-۲۰۲۰ مجموعا ۳۰ بازی برای تیم زیر ۱۹ سال یووه انجام داد تا راهش را به تیم زیر ۲۳ سال باز کند و در این تیم هم توانایی‌هایش را به مربیانش ثابت کرد.

این بازیکن برای اولین بار در فصل ۲۲-۲۰۲۱ به تیم بزرگسالان راه پیدا کرد و توانست اولین حضورش در میدان با پیراهن تیم اول یووه را تجربه کند تا نشان دهد که توانایی بسیاری برای تقویت خط حمله این تیم دارد.

عملکرد خوب این مهاجم آرژانتینی باعث شد که مکس آلگری او را به تیم اول منتقل کند و سوله فصل گذشته مجموعا ۱۹ بازی در سری آ، جام حذفی ایتالیا، لیگ قهرمانان و لیگ اروپا برای یوونتوس انجام داد و موفق شد یک گل هم برابر سمپدوریا در ورزشگاه آلیانز به ثمر برساند.

سوله حالا با امضای قراردادی قرضی و به مدت یک فصل راهی فروزینونه خواهد شد تا فرصت بیشتری برای بازی و حضور در میدان و کسب تجربه داشته باشد و امیدوار است که به زودی به یووه برگردد. مبلغ انتقال این بازیکن هنوز از سوی هیچ یک از دو باشگاه به صورت رسمی اعلام نشده است.