رسمی: منچسترسیتی گران‌ترین مدافع دنیا را خرید

آگوست 5, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، منچسترسیتی از مدت‌ها قبل مذاکرات برای به خدمت گواردیول را با مدیران باشگاه لایپزیش آغاز کرده بود و اختلاف نظر دو طرف بر سر مبلغ مدنظر برای جذب او بود.

درخشش این بازیکن در ترکیب لایپزیش و خصوصا در ترکیب تیم ملی کرواسی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر که با کسب مدال برنز برای این تیم به پایان رسید باعث شد که باشگاه‌های بسیاری در پی به خدمت گرفتن او باشند.

نام چند باشگاه مانند رئال مادرید در کنار نام او به گوش می‌رسید اما در نهایت این سیتی بود که موفق شد او را با قراردادی پنج ساله به ارزش ۹۰ میلیون یورو به خدمت بگیرد.

این مدافع ۲۱ ساله که دومین خرید سیتی در این تابستان است و پیراهن شماره ۲۴ را به تن خواهد کرد، پس از امضای قرارداد به سایت رسمی این باشگاه گفت: «من همیشه این رؤیا را داشتم که روزی در انگلیس بازی کنم و رسیدن به این آرزو با سیتی افتخار بزرگی برای من است.

هرکسی بازی منچسترسیتی در فصل گذشته را دیده باشد می‌داند که که آنها بهترین تیم دنیا هستند. فتح سه‌گانه گویای هرچیزی است که شما باید درباره کیفیت این تیم بدانید. پیوستن به سیتی اتفاق خاصی برای من است. اینکه شانس کار با پپ گواردیولا را داشته باشم فوق العاده است. مطمئنم که فوتبالم تحت هدایت او پیشرفت بسیاری خواهد کرد. امیدوارم فصل موفقی در این تیم داشته باشم.»