رسمی: مدافع رئال مادرید به گرانادا پیوست

جولای 15, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، وایخو در سال ۲۰۱۵ از ساراگوسا به رئال مادرید پیوست، اما هرگز فرصتی برای نشان دادن توانایی‌هایش در این تیم پیدا نکرد.

او در طول چند فصل اخیر بارها به صورت قرضی در باشگاه‌های دیگری توپ زد. این بازیکن سابقه بازی برای آینتراخت فرانکفورت، وولورهمپتون و گرانادا را به صورت قرضی دارد.

این مدافع اسپانیایی پس از پایان فصل ۲۱-۲۰۲۰ به رئال مادرید برگشت اما آنچلوتی فرصتی برای بازی به او نداد و این بازیکن نتوانست توانایی‌هایش را در این تیم به نمایش بگذارد.

مارکا خبر داده که سرمربی رئال مادرید پیش از آغاز تمرینات پیش فصل تیمش به مدیران این باشگاه اعلام کرد که نیازی به وایخو ندارد و او در فهرست مازادش قرار گرفته است.

با این حال، این بازیکن اعلام کرده بود که هیچ تصمیمی برای جدایی ندارد و امیدوار است که بتواند در فصل جدید اعتماد آنچلوتی را به دست آورد و وارد ترکیب رئال مادرید شود.

اما آنچلوتی بار دیگر به شکل واضح به مدیران رئال اعلام کرده که وایخو به هیچ وجه جایی در برنامه‌هایش ندارد و باید در همین تابستان از این باشگاه جدا شود چون فرصتی برای بازی در این تیم در فصل آینده پیدا نخواهد کرد.

به این ترتیب وایخو بار دیگر از رئال مادرید جدا شد و تا ژوئن ۲۰۲۴ به صورت قرضی با پیراهن گرانادا به میدان خواهد رفت. قرارداد او با رئال تا ماه ژوئن ۲۰۲۵ ادامه خواهد داشت.