رسمی: مدافع دورتموند به بایرن مونیخ پیوست

ژوئن 23, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، بایرن مونیخ از مدتی قبل مذاکراتش را با گریرو آغاز کرده بود و حالا رسما قراردادی را تا سال ۲۰۲۶ با این بازیکن به امضا رساند.

این بازیکن نمایش درخشانی را در دوران حضورش در دورتموند ارائه کرد و همین موضوع توجه بایرن را جلب کرد تا مانند بسیاری دیگر از ستارگان این رقیب آلمانی در چند سال اخیر، برای به خدمت گرفتن او از دورتموند اقدام کند.

گفته می‌شد که مدیران دورتموند پیشنهادی را برای تمدید قرارداد این مدافع پرتغالی ارائه کرده بودند اما گریرو امیدوار بود که بتواند با پیراهن بایرن مونیخ به میدان برود و به محض دریافت پیشنهاد امضای قرارداد سه ساله با این باشگاه، آن را پذیرفت.

او سابقه کار با توماس توخل در زمان حضور این مربی آلمانی در دورتموند را هم داشت و این موضوع هم نقش مهمی در تصمیم او برای ترک دورتموند و پیوستن به بایرن ایفا کرد.

گریرو که پیش از این تست پزشکی بایرن را با موفقیت پشت سر گذاشته بود، پس از امضای قرارداد به سایت رسمی این باشگاه گفت:« وقتی از بایرن با من تماس گرفتند، بلافاصله تصمیمم را گرفتم. بازی برای چنین باشگاه بزرگی باعث افتخار من است و در عین حال واقعا از زمان همکاری با توماس توخل در دورتموند، همیشه او را تحسین می‌کردم.

من بازیکنی هستم که همیشه دوست دارم توپ را در اختیار داشته باشم. دوست دارم روی بازی مسلط باشم و می‌خواهم موقعیت‌های بسیاری خلق کنم. تمام تلاشم را به کار خواهم گرفت تا بتوانم بیشترین تعداد جام ممکن را به دست آورم. فلسفه بایرن مونیخ هم همین است.»