رسمی: ماروتا رئیس باشگاه اینتر شد

ژوئن 4, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، اینتر در چند هفته اخیر و پس از کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های سری آ ایتالیا با تغییرات بسیار گسترده در سطح مدیریتی روبرو بوده که نگرانی بسیاری از هواداران این تیم درباره شرایط اینتر در فصل آینده را به دنبال داشته است.

مالکان این باشگاه نتوانستند وامی که از صندوق سرمایه‌‌گذاری آمریکایی اوک تری گرفته بودند را پرداخت کنند و همین باعث شد که باشگاه اینتر بر اساس یکی از بندهای قرارداد امضا شده بین دو طرف در اختیار این صندوق قرار بگیرد و حالا به نظر می‌رسد که آنها قصد دارند مسیر موفقیت‌آمیز این تیم را ادامه دهند.

این باشگاه ساعتی پیش با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: «باشگاه اینتر امروز انتصاب جوزپه ماروتا به عنوان رئیس جدید و ترکیب جدید هیئت مدیره این باشگاه که در جلسه سهامداران که امروز در میلان برگزار خواهد شد را اعلام می‌کند.

اعضای جدید هیئت مدیره تجربیات بسیاری را در اروپا و ایتالیا خواهند داشت که شامل حضور تیم اوک تری است که از سال ۲۰۲۱ با این باشگاه در ارتباط بوده است. اعضای جدید تجربه و مهارت‌های مهمی را برای رسیدن به اهداف بلند مدت و ثبات لازم و رشد و موفقیت در اختیار این باشگاه قرار خواهند داد.»

ماروتا که حالا ۶۷ ساله است پس از سپری کردن دورانی هشت ساله و موفق در یوونتوس تصمیم گرفت که در سال ۲۰۱۸ راهی اینتر شود و از آن زمان تا به حال به عنوان مدیر اجرایی این باشگاه مشغول فعالیت بوده و حالا به عنوان رئیس این باشگاه انتخاب شده است.