رسمی: قرارداد ژاوی با بارسا تمدید شد

سپتامبر 23, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، باشگاه بارسلونا از تمدید سرمربیگری ژاوی هرناندز برای یک فصل دیگر خبر داد. قرارداد او با باشگاه بلوگرانا تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۴ تعیین شده بود و اکنون تا سال ۲۰۲۵ تمدید شده است.

ایده اولیه این بود که قرارداد جدید ژاوی تا سال ۲۰۲۶ امضا شود، اگرچه در نهایت بندی در آن گنجانده شده که امکان تمدید برای یک فصل دیگر هم وجود دارد.

این قرارداد امضا شده و بندی در قرارداد جدید او وجود دارد که به موجب آن در صورت قهرمانی بارسا در لالیگا یا لیگ قهرمانان اروپا از امروز، او می‌تواند قرارداد خود را به عنوان سرمربی بارسا تا سال ۲۰۲۶ تمدید کند.

ژاوی ماه نوامبر سال ۲۰۲۱ هدایت بارسا را برعهده گرفت و دوران مربیگری خود در السد قطر را به پایان رساند. پس از اخراج رونالد کومان او به عنوان جانشین این سرمربی‌ هلندی انتخاب شده بود و از آن زمان روی نیمکت تیم سابقش حضور دارد.

ژاوی بارسا را احیا کرد و توانست در اولین فصل حضورش در رده دوم جدول رده بندی لالیگا قرار بگیرد. آن‌ها فصل گذشته با ترکیبی بیشتر مطابق با درخواست‌های این مربی، قهرمان اسپانیا شدند و همچنین رئال مادرید را در سوپرکاپ که به میزبانی عربستان برگزار شد، شکست دادند.